Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pašvaldība pirks pakalpojumu skolēnu ēdināšanai pilsētā

Foto: no “Dzirksteles” arhīva

16.jūnijā bija izsludināts un jau ir pārtraukts konkurss ēdināšanas pakalpojumu sniegšanai Gulbenes novada vidusskolā. Bija paredzēta pretendentu pieteikšanās līdz 28.jūnijam – liecina Iepirkumu uzraudzības biroja vietnē publiskotā informācija. Pašvaldībā “Dzirkstele” noskaidroja, ka pēc precizējumiem iepirkumu dokumentos konkurss tiks izsludināts no jauna.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

No publiskotajiem dokumentiem ir redzams, ka izraudzītajam pretendentam līguma izpildes laiks būs 24 mēneši no iepirkuma līguma spēkā stāšanās brīža. Turklāt – ar tiesībām pagarināt darbību uz termiņu, kurš kopumā visā līguma darbības laikā nepārsniedz 4 gadu periodu. Paredzamais iepirkuma līguma spēkā stāšanās termiņš – 2024.gada 1.septembris.

Līguma izpildes vietas ir Līkā iela 21 un Skolas iela 10B.

Vienas dienas ēdināšanas cena vienam izglītojamajam ar Gulbenes novada domes lēmumu ir noteikta: cena par vienu komplekso pusdienu porciju 1.–4.klašu izglītojamajam – 3,10 eiro ar PVN; cena par vienu komplekso pusdienu porciju 5.-12.klašu izglītojamajam – 3,40 eiro ar PVN; cena par vienas dienas brokastīm, launagu un vakariņām izglītojamam, kas dzīvo internātā, kopā 4,70 eiro ar PVN; cena par vienas dienas launagu izglītojamam – 1,50 eiro ar PVN.

Tātad pēc piecu gadu pārtraukuma pašvaldība atkal plāno pirkt pakalpojumu skolēnu ēdināšanai pilsētā. Līdz šim ēdināšanu novada vidusskolā ir nodrošinājusi pašvaldība. Pirms pilsētas skolu reorganizācijas skolēnu ēdināšana bija uzticēta pakalpojumu sniedzējiem, taču sākās ilgstoša skaidrošanās, sūdzības un pat tiesvedība par ēdināšanas publiskā iepirkuma norises likumību. Tāpēc 2019.gadā pašvaldībā vienojās vairs neriskēt, un turpmāk skolēnu ēdināšanu nodrošināja pašas skolas, kaut bieži bērni un viņu vecāki pārmeta, ka tas ir solis atpakaļ vakardienā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (10)

 1. Kāpēc skolas nevar pašas barot? Tāpat skolās nevarēs dot visu,ko iegribēs. Tikai to,kas atļauts. Bet noteikumi ir gana stingri. Viss pēc gramiem. Tā pati sāls un cukurs. Ne saldums, ne sāļums ne tuvu nestāv parastām ēdnīcām,kur taisa pēc garšas. Tas,ka mūsu bērni ir izlaisti ,taa gan tiesa. To mēs esam atskatījušies ,strādājot skolas ēdnīcā. Līdz mielēm.

  12
  7
 2. Kur tad jūs ņemat par maz par pusdienām,bērns nebūs paēdis pa 3.10.tad jau labāk pa 10.10.vot tad bērni būs paēduši.Jus paši padomājiet cik tas izmaksā gada vecākiem.Mans bērns vispār skolā negrib ēst,jo negaršīgi taisot pusdienas.

  8
  14
 3. Manam bērnam arī ļoti garšo skolas pusdienas.Dažreiz gan nav īsti labi, piemēram, iepriekšējās dienas apcetie, taukainie makaroni. Taču tā neesot bieži un kopumā ar skolas ēdienu ir ļoti apmierināts. Man kā vecākam patīk, ka tiek kontrolētas sāls un cukura normas. Ceru, ka tas tiks darīts arī turpmāk!

  5
  9
 4. Sakrāmē kompleksās porcijas, kādas bērns nemaz apēst nevar, un pēc tam sūdzēsies, ka bērni neēd. vecāku naudas nelietderīga izkļekerēšana.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.