Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pašvaldība sakārto divas ielas Šķieneros uzņēmējdarbības vajadzībām

Foto: Diāna Odumiņa.

20.oktobrī “Dzirkstele” Šķieneros bija klāt brīdī, kad tika pārgriezta simboliskā atklāšanas lente noasfaltētajiem Rūpnieku un Dzērves ielas posmiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirms četriem gadiem Gulbenes novada pašvaldībā sākās iestrādes Dzērves un Rūpnieku ielas rekonstrukcijai Šķieneros. Sākumā – ar zemes lietu sakārtošanu, atgādināja Gulbenes novada domes priekšsēdētāja padomnieks attīstības, projektu un būvniecības jautājumos Jānis Barinskis. Finansējuma piesaiste šim projektam arī neesot bijusi vienkārša. Kā zināms, projekta izmaksas 505 786 eiro apmaksāja Eiropas Reģionālās attīstības fonds, liecina “Latvijas Vēstnesī” publicētā informācija.

Novada domes priekšsēdētājs Andis Caunītis apstiprināja – nebija viegli īstenot šo projektu, kura realizācija ilga vairāk par gadu. Sakārtotas ne tikai ielas, bet arī neredzamā daļa – komunikācijas. Par to darbību un izmantošanu atbildīga SIA “Gulbenes Energo Serviss”. Šā uzņēmuma valdes loceklis Rihards Korns kā īpaši pozitīvu uzsvēra faktu, ka komunikācijas zemē ir nomainītas vispirms un pēc tam pārbūvētas ielas. A.Caunītis izteica cerību, ka “būs stabilitāte un garantija” un ka ielas kalpos ilgi un labi.

SIA “8 CBR” valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis teica – darbi objektā sākti 2021.gada vasarā un tagad ir pabeigti. Atlicis to fiksēt juridiski. “Darbs ir padarīts diezgan pamatīgs. Ieklāti 5800 kvadrātmetri asfaltbetona seguma. Runājot par komunikācijām un to sadaļu, ko neredz – ir 380 metri lietusūdens kanalizācijas, 560 metri ūdensvada, siltumtrase – 78 metri un uzstādīta 21 laterna. Kopumā projekts izmaksāja mazliet vairāk nekā pusmiljonu eiro,” viņš teica. J.Gulbja vēlējums bija: “Lai labi ripo!”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Prieku par to, ka Šķieneros ar pašvaldības atbalstu ir radītas iespējas industriālā centra attīstībai, “Dzirkstelei” pauda Vasilijs Zagoruiko, kurš savu uzņēmējdarbības stafeti ir nodevis dēlam Maksimam. Industriālais centrs – tas bija V.Zagoruiko sapnis.

Stradu pagasta pārvaldes vadītājs Juris Duļbiniskis “Dzirkstelei” pastāstīja, ka šajā teritorijā pašlaik savu uzņēmējdarbību ir izvērsušas astoņas firmas, starp kurām ir šūšanas uzņēmums, mežizstrādes, būvniecības firma, lauksaimniecības tehnikas tirgotājs, uzglabātājs, rezerves daļu piegādātājs. Tagad te esot arī vieglo automašīnu stends. “Telpas atļauj vēl turpināt attīstīties,” teica J.Duļbinskis.

Savukārt SIA “MTZ-serviss” valdes loceklis M.Zagoruiko laikrakstam sacīja – svarīgi, lai šajā teritorijā ienāktu ražojošās firmas. Interese jau esot jūtama. Uzņēmēji pētot situāciju. Viņi ieklausās argumentā, ka ar laiku tiks sakārtots arī garām vedošais valsts nozīmes autoceļš līdz Gulbenei. “Cik mums zināms, projektē SIA “Latvijas Valsts ceļi”,” teica J.Barinskis.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (8)

 1. Pašvaldība ieguldījusi milzīgu naudu ceļam toties uzņēmēji pieminētie 20 gadu laikā šajā ciemā nav uzlabojumiem iztērējuši ne centa.

  19
  1
 2. par ko tāda sajusma, par to, ka pēc dienām dažām atklāsies, ka objekts nav izbūvēts tā kā prasīts dokumentācijā un viss būs japārbūvē no jauna?

  3
  1
 3. nebūtu slikti , ja būtu salabota Šķieneru daļas galvevā iela, lai pie salabotajām varētu normāli piebraukt

 4. Ta iela nav domata iedzivotajiem,bet gan levicam,kad nokosoreizi atlidos ar propelleru,lai ir ,kur nosesties…

 5. Jums cilvēki ,dari ko gribi nekad nekas nebūs labi.
  Tieši dēļ tādiem ka Jūs ,pašvaldība augšgalā sēž viena liela daļa runātāju (ne darītāju) kuru vāji slēptā darba taktika ir ,ja neko nedari Tev neviens nepārmet un Tu nekļūdies. Tieši tāpēc mēs uz priekšu virzāmies lēnāk ,jo darītāji tiek izspiesti.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.