Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pašvaldībā saņemts 3161 pieteikums apkures atbalstam

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Gulbenes novada pašvaldība turpina pieņemt pieteikumus valsts atbalstam šajā apkures sezonā. Līdz 26.oktobrim kopā saņemts 3161 pieteikums: klātienē – 1586, elektroniski portālā “www.epakapojumi.lv” – 1575.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lielākais iesniegumu skaits ir par vienreizējo 60 eiro atbalstu mājsaimniecībai, kura mājokli apkurina ar malku, kas iegādāta līdz šī gada 31.augustam bez maksājumu apliecinošiem dokumentiem. Kopā saņemti 3135 pieteikumi, bet par granulām un briketēm – 26 pieteikumi.

Līdz 26.oktobrim izvērtēti un pieņemti 1615 pozitīvi lēmumi par kopējo summu 97 760,43 eiro. Izvērtējot iesniegumus, pieņemti 19 atteikuma lēmumi.

No 1.novembra tiks uzsākta pieteikumu pieņemšana mājsaimniecībām, kas apkurei izmanto elektroenerģiju, kuras patēriņš lielāks par 500 kW mēnesī. Par to klātesošie tika informēti Gulbenes novada domes sēdē, kas notika 27.oktobrī.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Dzirkstele” jau rakstīja, ka pieteikumus var iesniegt Gulbenes novada valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā Ābeļu ielā 2, Gulbenē, un pagastu pārvaldēs vai elektroniski e-pakalpojumu portālā “www.epakalpojumi.lv”. Ja apkurei izmanto malku, kurai nav maksājumu apliecinoša dokumenta, pieteikums kompensācijas saņemšanai pašvaldībā ir jāiesniedz līdz šī gada 30.novembrim.

– Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.