Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pašvaldība sniedz galvojumu “Gulbenes Energo Servisa” kredītam

Foto: Pārsla Konrāde.

23.augustā SIA “Gulbenes Energo Serviss” vērsās ar iesniegumu pašvaldībā par galvojuma sniegšanu aizņēmumam 605 920,60 eiro bankā “Citadele”. Gulbenes novada domes 31.augusta ārkārtas sēdē par to, lai pašvaldība būtu galvotāja, nobalsoja 12 deputāti, 1 atturējās, 2 uz domes sēdi nebija ieradušies un nebalsoja.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldības finanšu ekonomiste Agnese Zagorska teica – aizņēmums uzņēmumam “Gulbenes Energo Serviss” ir nepieciešams, lai varētu veikt ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu, kā arī siltumapgādes tīklu būvi tādos projektos kā Skolas ielas apkaimes vides kvalitātes uzlabošana Gulbenē, Brīvības ielas no Rīgas ielas līdz Bērzu ielai pārbūve Gulbenē, valsts reģionālais autoceļš P27 Smiltene-Gulbene (pie rotācijas apļa), infrastruktūras uzlabošana uzņēmējdarbības attīstībai Šķieneros.

SIA “Gulbenes Energo Serviss” valdes loceklis Rihards Korns skaidroja, ka uzņēmums ir kā trešais partneris nosauktajos uzsāktajos projektos un jaunuzbūvētie ūdensapgādes un kanalizācijas tīkli nonāks uzņēmuma īpašumā.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (3)

  1. Kāpēc atkal uz brīvības ielas un līkās ielas nekas atkal nenotiek viss atstāts pusratā?????

    11
  2. tāds miglains pamatojums uzņēmējdarbības vides uzlabošanai Šķieneros, tas nozīmē , ka nauda atkal tiks izniekota?

    13
  3. Iedzīvotāji to kredītu nomaksās. Tas ir skaidrs. Tas nozīmē,ka tūlīt vēl celsies cenas. Vai tiešām šis ir īstais brīdis,lai to darītu? Jau tagad mēs visi ar bažām gaidam ziemu. Nevienam nav skaidrības vai varēs apmaksāt kārtējos rēķinus. Tagad vēl kredītu deputātu kungi mums uzkrauj. Dižie galvotāji! Ar galvu tak kādreiz vajag domāt. Vajadzētu šo lietu atlikt līdz pavasarim,kad jau par visu cenu kāpumu patiešām būs skaidrība.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.