Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pašvaldība turpina izstāties no biedrībām

Foto: no “Dzirksteles” arhīva

PAR GULBENES novada pašvaldības izstāšanos no biedrības “Latvijas Zaļo ceļu asociācija” deputāti nobalsoja domes 30.maija sēdē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šādu lēmumu pieņemt viņus mudināja pati biedrība. Iemesls – piedāvājums precizēt savstarpējās sadarbības formu, mazinot biedrībai noteiktu administratīvo slogu. Pašvaldība turpmāk būs nevis biedra, bet gan sadarbības partnera statusā.

Jāatgādina, ka novada domes 25.aprīļa sēdē deputāti nobalsoja par pašvaldības izstāšanos no Vidzemes Tūrisma asociācijas. Arī toreiz šāda lēmuma pieņemšanu deputātiem ierosināja tieši nodibinājums, akcentējot, ka tādējādi tiks mazināts administratīvais slogs. Tika teikts, ka šī organizācija asociācijā ar šādu lūgumu vērsusies ne tikai pie Gulbenes novada, bet vēl pie 11 citām pašvaldībām un 3 valsts institūcijām. Gulbenes novadam tika piedāvāts turpmāk būt vienkārši par sadarbības partneri.

Pirms gada tieši maijā novada deputāti arī balsoja par pašvaldības izstāšanos no trim dažādām biedrībām. Toreiz tika akcentēts, ka pašvaldība turpina dalību tādās biedrībās vai nodibinājumos, kā, piemēram, Latvijas Pašvaldību savienībā, “Satekā”, Latvijas Bāriņtiesu darbinieku asociācijā, Latvijas Piļu un muižu asociācijā, biedrībā “Gulbenes Buki”, Gulbenes Olimpiskajā centrā, Reģionālo attīstības centru apvienībā, Gaujas ilgtspējīgās attīstības biedrībā.

Projektu “Mans pagasts, mana pilsēta” līdzfinansē “Mediju atbalsta fonds”
no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par saturu atbild “Dzirkstele”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.