Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pašvaldība turpmāk vienmēr iekasēs kavējuma naudu (labots)

Foto: “Pixabay”.

2010.gada 26.marta novada domes sēdē bija pieņemts lēmums “Par kavējumu naudas par kavētiem maksājumiem neaprēķināšanu”, bet šā gada pēdējā novada domes sēdē 28.decembrī deputāti nobalsoja par iepriekšējā lēmuma atzīšanu par spēku zaudējušu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

13 gadus spēkā bija Gulbenes novada deputātu lēmums, kas ļāva nepiedzīt kavējuma naudu, ja laikus nebija samaksāta Gulbenes novada pašvaldībai, piemēram, īres maksa.

Pašvaldības vecākais jurists Eduards Garkuša šajā sakarā finanšu komitejas 21.decembra sēdē izskaidroja, ka pirms 13 gadiem pieņemtais deputātu lēmums toreizējās domes priekšsēdētājas Sandras Daudziņas vadībā, visticamāk, bijis saistīts ar iedzīvotāju tā brīža zemo maksātspēju. Tā bijusi pašvaldības pretimnākšana iedzīvotājiem.

“Šobrīd normas par nokavējuma procentiem mēs esam iestrādājuši arī līgumos,” teica E.Garkuša un norādīja, ka likums pats par sevi nosaka nokavējuma procentus arī tad, ja tie netiek pielīgti. “ “Cilvēkiem, ja viņiem ir izveidojies parāds, diemžēl būs jāmaksā arī nokavējuma procenti, jo katrs ir atbildīgs par savu rīcību,” viņš piebilda.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (16)

 1. Būtu nu labāk skatījušies uz saviem kavetajiem maksājumiem…

  29
 2. Tad gaidām, ka arī pašvaldība pildīs savas saistības.

  26
 3. Lai pašvaldiba no balso par bomziem un dzerajiem kas nemaksā neko.lai met no dzīvokļa ārā lai dzīvo mežā tur viņiem vieta.

  10
  5
 4. Es godīgi centos visu laiku maksāt par pašvaldības dzivokli bet jau janvārī es sapratu ka siltuma cena vien mūsu pagasta ir ap 200 plus viss pārējais, bet turpināju maksāt a tagad sanāk būs vēl procenti jo tak mums maksātspēja ir super laba ja?Jūs vispār par cilvēkiem domajat?To Gulbeni vajadzētu sākt iznīcināt jau tik daudz absurdu lēmumu pēdējā laikā…Kabatas lai galvenais nesāk spiest lai cilvēki vispār aiziet posta un dzīvo uz ielas

  32
 5. Es neko nesaku ir cilvēkiem grūti samaksāt par īres maksu,bet lai maize būtu mājas tas viņiem neintresē viņiem tikai interesē lai parādu nebūtu par dzīvokli.kur ir taisnība dzerajiem palīdz nomaksas par īri gēmi nevar atstrādāt jo ir no ģimenes ārsta zīme,bet ieskaita viņiem kontā 105eiro uzreiz skrien uz veikalu pēc aliņiem tad slimi nav kur ir taisnība.?

  20
  3
 6. Kur raksts ,ka paši palielina algas pašvaldības darbiniekiem un deputātiem? Te gan vienbalsīgi nolēma, bet tik pat vienbalsīgi atņēma bērniem brīvpusdienas.

  26
 7. bildē izskatās pēc kukulīša vietējam ierēdnim 🙂 🙂 🙂

 8. Jau tagad ir jāmaksā soda nauda un jau vairākus gadus.Maksāju par mazdārziņu,ir gadījies pāris dienas nokavēt,tā uzreiz soda nauda.
  Vēl par dzērājiem.Taisnība-malka par velti,pārtikas paciņas,pabalsti.Viss tiek nodzerts.Viņi pat to pabalstu neatsyrādā.Un kāpēc lai stràdātu!?Un tā gadu no gada.

 9. Vislabāk būt par bomzi.Malka par velti,pārtikas pakas,pabalsts,apģērbs SArkanajā Krustā.Ir ko ēst,šnabis arī sanāk.Neviens pat neliek strādāt.

  12
 10. Sev algas palielināja, bērniem pusdienu naudu noņēma- variet lepoties ar sevi- vai ne?

  15
 11. “Dzirkstele” kāpēc nav publicēts raksts “Palielina algas pašvaldības vadībai, arī deputātiem maksās vairāk”?! Kāpē slēpjat?!

  12
 12. kautkā jau jaslauc tā tauta! Blin kad jūs vienreiz pierīsaties!

 13. Ja kāpēc tiem bomziem un dzerajiem vairāk palīdz nekā citiem.vini naturāli smird itkā bikses būtu piedirstas.pudelej uz reiz nauda atrodas bet par dzīvokļi nevar samaksāt kropļi tādi.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.