Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pašvaldība varētu iesaistīties sociālo dzīvokļu izveidē

Gulbenes novada pašvaldības administratīvā ēka. Foto; no “Dzirksteles” arhīva.

Gulbenes novada pašvaldība ir publiskojusi interesi piesaistīt investīcijas, lai daļu savu dzīvokļu atjaunotu, pārbūvētu un pielāgotu sociālā atbalsta sniegšanai iedzīvotājiem. Par to liecina Gulbenes novada pašvaldības paziņojums, kas publicēts Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā. Norādīts, ka šajā nolūka būs nepieciešams izstrādāt paskaidrojuma rakstu un nodrošināt autoruzraudzību. Taču pats publiskais iepirkums vēl nav izsludināts un nekādi termiņi nav norādīti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldības Attīstības un iepirkumu nodaļā “Dzirkstele” noskaidroja – vēl ir daudz nezināmo, vai būs iespēja ar Eiropas Savienības fonda atbalstu veidot sociālos dzīvokļus un kādi būs nosacījumi dalībai šāda veida projektā. “Pie idejas tik strādāts, tiek gaidīti Ministru kabineta noteikumi, kad tiks izsludināts uzsaukums projektu iesniegšanai,” teica minētās nodaļas vecākā projektu vadītāja Baiba Kalmane.

Gulbenes novadā pašvaldībai pieder aptuveni 1100 dzīvokļu, lielākā daļa no tiem – apmēram 600 -atrodas Gulbenes pilsēta un Stradu pagastā – “Dzirksteli” informē pašvaldības Īpašumu pārraudzības nodaļas vadītājs Kristaps Dauksts. Līdzšinējā prakse esot tāda, ka izīrējamos dzīvokļus sakārto gan pašvaldība, gan vēlāk par šiem dzīvokļiem rūpējas paši īrnieki. Pašvaldības dzīvokļi iedaloties trīs kategorijās: labiekārtoti, daļēji labiekārtoti, nelabiekārtoti. Šis iedalījums galvenokārt izriet no tā, kāds ir/nav dzīvokļa pieslēgums centralizētajam ūdensvadam un kanalizācijas tīkliem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (3)

  1. Kāpēc Gulbenē nevar nodot nevienu objektīvus uz 100%visur kaut kādi kasjaki???

  2. Nu varas vīri ,kad Gulbenē būs velo trase ,kā Alūksnē???

    4
    2
  3. Kad gurbeņa sāks atīstīties nekā šinī bedrē nav cienīga ko parādīt viesiem ,kāda tā BMX trase vai tiešām neko nevar sakopt līdz galam man ir kauns ka dzīvoju tādā bedrē !

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.