Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pašvaldībā vēlas samazināt nodaļu skaitu administrācijā

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Gulbenes novada pašvaldības administrācijā būs mazāk priekšnieku jeb nodaļu vadītāju. 31.marta domes sēdē deputāti balsos par iekšējo reorganizāciju administrācijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ar 1.maiju ir paredzēts apvienot Grāmatvedības un Ekonomikas nodaļu, izveidojot Finanšu nodaļu. Tāpat plānots apvienot Juridisko un Personālvadības nodaļu, izveidojot Juridisko un personālvadības nodaļu.

Tādējādi Anda Caunīša (LRA) vadītā dome ievieš savu kārtību. Tāpat pirms nepilniem trim gadiem rīkojās toreizējais novada domes priekšsēdētājs Normunds Audzišs (ZZS), kurš arī veica pašvaldības administrācijas pārstrukturēšanu. Toreiz divu svarīgāko nodaļu vietā tika izveidotas piecas. Katrā nodaļa iecēla vadītāju ar amatam atbilstošu algu. Turklāt par administrācijas vadītāju deputāti akceptēja pašvaldības izpilddirektora vietnieku (amats likvidēts ar 2022.gada 1.janvāri, par ko deputāti nobalsoja 2021.gada 28.oktobra domes sēdē).

Jāatgādina, ka kopš 2019.gada 1.augusta pašvaldībā Administratīvi juridiskās nodaļas vietā tapa trīs: Juridiskā nodaļa, Personālvadības nodaļa un Kancelejas nodaļa ar struktūrvienību “Gulbenes novada valsts un pašvaldību vienotais klientu apkalpošanas centrs”. Savukārt Finanšu un ekonomikas nodaļas vietā sāka darboties divas – Grāmatvedības nodaļa un Ekonomikas nodaļa.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (19)

 1. Vēl tie atlikušie neapmierinātie jānosūta ieslēgt attīstības režīmu kāpostzemē

  24
  3
 2. Būivvaldi vispār …, 1/4 gadsimta jau neko nedara

  19
 3. Pareizs virziens, stagnācija Gulbenese domē novedusi pie tā, ka novadā jaunieši dodas prom utt. Šis solis ir labs piemērs jauniešiem, ka Gulbene nav sūdu bedre.

  30
  4
 4. Ārkārtas vēlēšanas, patriekt esošo aitu un klaunu baru.

  10
  11
 5. Lēts triks, kā celt savu nogrimušo popularitāti…nodaļu skaitu samazinās, bet darbinieku? Ja to neizdara, tad visam tam darbam ir nulles vērtība. Mani gan urda cits jautājums…kā priekšsēdim viss apmierināja, kad bija vietnieks…visus kadru jautājumus atbalstīja ,nekādu iebildumu nebija. Un tad pēkšņi tāda apgaismība…

  23
  5
 6. Ļoti labi! To un tā ir/vajag darīt (SAMAZINĀT) visos miestos/”pilsētās”. Vajadzētu nobalsot tajā e-balsošanā! Arī saeimā gana būtu ar 50 cilvēkiem nevis 100, jo efekta no viņiem nav. Ietaupītos valsts nauda!

  16
  2
 7. notiek reinsones radīto draudzeņu/draudziņu amatu vietu likvidācija, kur galvenais uzdevums bija neizrādīties gudrākam, runāt līdzi par inovitātēm, attīstību un iemācīties pāris modernus vārdus statusa izrādīšanai pie kūku galda

  28
  1
 8. Laiks, būtu pārskatīt, cik lietderīgas ir pagasta pārvaldes, dažos pagastos strādā tikai pensionāri, kuriem nekas neinteresē kā saņemt algu + pensiju….. atsēž un pilda tikai minimumu. Skumji

  16
  1
 9. Mazo pagastiņu pārvaldes nepieciešams apvienot. Neesam tik daudz. Piemēram, apvienot Galgauskas un Tirzas pārvaldes – Tirzā pārvaldniekam laiks atpūsties. – Galgauskas vadītājs iesāka labas lietas. Pārvalžu vadītājus nevis turēt gadiem ilgi, bet arī pārvēlēt – lai strādā, nevis atsēž darba dienu un kustās tikai tad, kad ieinteresēts savas ģimenes projektos.

  11
  1
 10. Nu nevar uzņēmēji ar saviem nodokļiem pabarot visus šo valsts un pašvaldības sektoru nodokļu nemaksātāju varzu, uz pusi jāsamazina šie bezjēdzīgo birokrātisko šķēršļu un papīru radītāji.

 11. Arī Druvienas valdīkli sen laiks padzīt ar sū…. koku!

  4
  1
 12. Beļavas pagasts arī iesūnejis, sen jau laiks tur ieviest kārtību

  1
  1
 13. Beļavas pagasts arī iesūnejis! Esošās pārvaldes darbinieki veci un nemaz neattīsta pagastu.
  Pilnīgi novecojuši tur visi ir

  4
  1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.