Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pašvaldībai un kapitālsabiedrībai vajadzīgi darbinieki

Foto: Pārsla Konrāde.

Gulbenes novada pašvaldībā un tās kapitālsabiedrībās šobrīd ir pieejamas 7 brīvas darbavietas – liecina pašvaldības publiskotā informācija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdz 15.martam var pieteikties uz sociālā aprūpētāja amatu novada sociālās aprūpes centra “Siltais” struktūrvienībā “Dzērves” Daukstu pagastā. Mēnešalga – no 772 līdz 912 eiro pirms nodokļu nomaksas. Pretendentam nepieciešama augstākā vai pirmā līmeņa augstākā profesionālā izglītība (kvalifikācija – sociālais aprūpētājs vai sociālais darbinieks); brīvi jāpārvalda valsts valoda.

Līdz 15.februārim var pieteikties uz vispārējās pamatizglītības skolotāja amatu darbam Gulbīša pamatskolā Jaungulbenē. Piedāvāta mēnešalga – 930 eiro pirms nodokļu nomaksas. Līdz 10.februārim var pieteikties uz vispārējās pamatizglītības skolotāja amatu Gulbenes novada vidusskolā. Mēnešalga – 900 eiro pirms nodokļu nomaksas. Abos gadījumos pretendentiem nepieciešama atbilstoša izglītība un tālākizglītība, kā arī valsts valodas prasme augstākajā līmenī.

Līdz 14.februārim var pieteikties uz pirmsskolas izglītības skolotāja amatu Gulbenes 3.bērnudārzā “Auseklītis”. Atalgojums – 1070 eiro pirms nodokļu nomaksas. Līdz 24.februārim var pieteikties uz pirmsskolas izglītības skolotāja amatu bērnudārzā “Ābolīši” Beļavas pagastā. Piedāvātā mēnešalga – 856 eiro pirms nodokļu nomaksas. Abos gadījumos pretendentiem nepieciešama atbilstoša izglītība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdz 28.februārim var pieteikties uz komunālinženiera amatu Gulbenes pilsētas pārvaldē. Pretendentam nepieciešama augstākā vai vidējā profesionālā izglītība, datorprasmes un iemaņas darbā ar informācijas tehnoloģijām un jāatbilst vēl citām prasībām. Piedāvātais atalgojums – no 1105 līdz 1385 eiro pirms nodokļu nomaksas.

Līdz 19.februārim SIA “Gulbenes Energo Serviss” var pieteikties darbā par sētnieku–apkopēju. Tiek piedāvāta darba samaksas minimālā stundas likme no 3,50 eiro un jāstrādā būs 6 darba dienas nedēļā vai 40 stundas nedēļā.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (5)

  1. Vispār jau minimālā likme ar janvāri valstī ir 3.90 eur/st. Kāds pārkāpj likumu.

    15
  2. Vispār stundas tarifa likmi aprēķina pēc formulas atkarībā no dienu un stundu skaita un pat pa mēnešiem tā atšķiras. Smieklīgi apgalvot, ka kāds pākāpj likumu.

  3. Vai kāds nav galvu durvīs iespiedis? Sociālajam darbiniekam prasa augstāko izglītību? Brīnumzeme Latvānija!

    10
    1
  4. Vispār Dārtai taisnība. Uz šodienu ir jābūt mazākais pilnai slodzei. Savādāk nemaz neraksta līgumus. Un ja kāds raksta,tad ir jāziņo. Un kā var būt apkopējs- sētnieks,ja sētniekam ir nenormēts vispār darba laiks un apkopējam ir tikai zināms laiks,kad vari strādāt. Un ja daudz telpu,tad ievelkas jau nakts stundās,kad no plkst 22,00 jau jāmaksā dubultā.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.