Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pašvaldības darbiniekiem būs mazākas piemaksas

Foto: “Pexels.com”.

Turpmāk maksimālas piemaksu apmēra darbiniekam Gulbenes novada pašvaldībā būs 30 procenti no viņa mēnešalgas (iepriekšējo 60 procentu vietā).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Deputāti par to nobalsoja ceturtdien, 30.jūnijā, kārtējā novada domes sēdē.

Piemaksas 30 procentu apmērā no darbinieka paša mēnešalgas būs atļautas, ja aizvieto prombūtnē esošu kolēģi vai veic papildu darbu. Taču vairs nebūs iespējams piemaksāt par vakanta amata pildīšanu.

Toties darbiniekam reizi gadā būs iespējams saņemt prēmiju 40 procentu, 50 procentu un 60 procentu apmērā no mēnešalgas, ja ikgadējā vērtēšanā rezultēsies ar atbilstošu vērtējumu (ne zemāku par 7 ballēm).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Visi šie jauninājumi pašvaldības darbinieku atlīdzības nolikumā ir iekļauti saskaņā ar jaunākajiem grozījumiem Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likumā (spēkā ar 1.jūliju).

Deputāti par niansēm jaunizstrādātajā pašvaldības darbinieku atlīdzības nolikumā diskutēja finanšu komitejas sēdē 22.jūnijā.

Deputāts Atis Jencītis vērsa uzmanību arī uz nolikumā paredzēto finansiālo atbalstu darbiniekam 50 eiro reizi divos gados jaunu briļļu iegādei. “Par to naudu nesanāk pat stikliņi (brillēm – red.),” viņš komentēja. A.Jencīša priekšlikums – atbalsts 100 eiro apmērā reizi divos gados.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (7)

 1. Ups.Nodzīvoja nabadzini ka brillēm pabalstu jāpiešķir? 😅Nu tas vispār nelien ne vienos vārtos. KAUNS būtu vispār par to runāt deputāti.

  12
  2
 2. Es nesaprotu, par kādām piemaksām ir runa. Kam tas maksā? Esmu tik daudz darījusi lieka,kas nav mans darbs un manas acis algā neko vairāk nav redzējušas. Lūdzu paskaidrojat,kam jūs maksājat? Strādāju skolā.

  14
  3
 3. Kāpēc būs mazākas piemaksas? Nav godīgi…vienmēr pieliek pieliek, bet tagad 30 procenti iepriekšējo 60 vietā……Deputāti vienmēr sola labu, bet tagad tiešām arī labu izdara…nepierasti, nav godīgi, tā neviens Latvijā nerīkojas!!!

  1
  1
 4. Ja es būtu krievu laikos atstājis kādu bez algas, mani nosistu. Bet te invalīds paliek bez pensijas, saņemšot augustā, parādi augs, izdzīvošu, zāles aptiekā par velti nedos, komunālie arī jāmaksā, kāpēc ierēdņi vajadzīgi, tikai kafijas pauzes,tiešos pienākumus nepilda.Tapec biju barikādēs, par ko pārvērtuši Latviju.

 5. Kāpēc ir jāmelo? Maksājot 60 procentus. Aizvietoju pavāru ,samaksāja 20 procentu no manas algas. Varbūt domē tā maksā? Un tad ne visas reizes,ko strādāju. Varbūt tieši vietējais darba devējs kaut ko ne tā uzraksta? Visi strādnieki jau tā nedara— ar dūri galdā un tiek . Kā tad ir patiesībā???

 6. Patiesība tāda, ka nevajag maksāt nekādas
  piemaksas.
  Ārprāts, pat 60 %, nu tas ir ārprāts!
  Tapēc jau tas budžets ar nodokļu maksātāju naudiņu izkūst.
  Nekādus procentus, jo ko nu tur strādā, bet labs variants kā patīrīt budžetu.

 7. Parastais darbinieks tādu piemaksu nav redzējis kā savu ausu! 20% un gana! To noteikti saņēma nodaļu vadītāji un izpilddirektore.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.