Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pašvaldības iepirkumu komisiju vadīs Atis Jencītis

Novada domes domes 30.jūnija sēdē par Ata Jencīša (no labās) kandidatūru nobalsoja 12 deputāti, 1 balsoja pret, 1 deputāts balsošanā nepiedalījās. Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Gulbenes novada pašvaldības iepirkumu komisijas līdzšinēja vadītāja Ligita Gāgane uzrakstījusi domei iesniegumu, kurā lūdz viņu atbrīvot no šā amata sakarā ar lielo darba slodzi, strādājot pašvaldības administrācijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Novada domes priekšsēdētājs Andis Caunītis piedāvāja deputāta Ata Jencīša kandidatūru gan iepirkumu komisijas locekļa, gan šīs komisijas vadītāja pienākumu pildīšanai. Novada domes domes 30.jūnija sēdē par A.Jencīša kandidatūru nobalsoja 12 deputāti, 1 balsoja pret, 1 deputāts balsošanā nepiedalījās.

Jau rakstījām, ka L.Gāgane ar 16.maiju sāka vadīt Attīstības un projektu nodaļu un vienlaikus turpināja pildīt arī pienākumus savā iepriekšējā amatā – kā Iepirkuma nodaļas vadītāja. Ar 1.jūliju abas nodaļas tiek apvienotas vienā, par ko deputāti konceptuāli nobalsoja jau novada domes 26.maija sēdē un grozījumus pašvaldības administrācijas nolikumā apstiprināja 30.jūnija domes sēdē. L.Gāgane tagad vada šo vienu nodaļu, kas izveidota divu līdzšinējo vietā.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (6)

 1. Senos laikos zaglēnus , palaistuvītes un korumpantiņus sēdināja cietumā, bet tagad sēdina deputātos un trekni apmaksātos domes amatos.

  20
 2. Nu ko lai saka. Kurš nāk priekšniekos, ts visus savējos saliek amatos. Nekas jau nav mainījies, salīdzinot ar iepriekšējo domi.

  23
 3. Kāpēc bažat savējos visos amatos???? Aiz jūsu kantora logiem ir arī citi cilvēki kuriem ir izglītība un sirdsapziņa. Nu ja jums godīgos nevajag. Jūs tur ka mušas ap sūd tur trinaties. Fuij fuij fuij

  17
 4. rudai gagai viena vieta svilst par pārkāpumiem iepirkumos, laižās prom taisīt sū citā amatā.

  14
  2
 5. Kaut kas traks.Trenējot, bērnus apdalīja, naudiņ savāca, tagad šis vēl iepirkuma komisiju vadīs, nu kolosāli, vispār paliksim bez nekā.Viss, atbraucām.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.