Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pašvaldības izpilddirektora amatam izvirzīts Jānis Barinskis

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

No pieciem pretendentiem, kuri bija aicināti uz sarunām ar vērtēšanas komisiju, Gulbenes novada pašvaldības izpilddirektora amatam par vispiemērotāko kandidatūru ir atzīts Jānis Barinskis (37). “Dzirkstelei” to ir apstiprinājis novada domes priekšsēdētājs Andis Caunītis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izpilddirektora apstiprināšana novada domes sēdē notiks ar balsošanas zīmju palīdzību. Tas nozīmē, ka domes sēde 27.janvārī tiks sasaukta klātienē. Tā vismaz tagad tiekot plānots – “Dzirkstelei” teica novada domes priekšsēdētāja vietniece Guna Švika.

Deputāte Guna Pūcīte savā ierakstā sociālajos tīklos ir informējusi par komisijas sastāvu, kas izvērtē kandidatūras uz izpilddirektora amatu. Šajā komisijā ir: pašvaldības Grāmatvedības nodaļas vadītāja Aija Kļaviņa, deputāte Mudīte Motivāne, G.Švika, pašvaldības Juridiskās nodaļas vadītāja Sanita Mickeviča, novada domes priekšsēdētājs Andis Caunītis, deputāts Gunārs Ciglis un G.Pūcīte.

“Visi pieci uz interviju (vērtēšanas komisijā – red.) uzaicinātie cilvēki viennozīmīgi ir spēcīgas personības, erudīti, līderi. Aktīvi iztaujājām, lai spētu novērtēt zināšanas par pašvaldības struktūru, organizatoriskajiem jautājumiem, pārstāvniecību kapitālsabiedrībās. Mūsuprāt, esam izvēlējušies labāko virzīšanai uz novada domes sēdi,” ir paudusi G.Pūcīte.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

J.Barinskis šobrīd pašvaldības administrācijā vada Attīstības un projektu nodaļu (kopš 2014.gada saskaņā ar VID datiem), kur viņa pakļautībā strādā deviņi cilvēki (saskaņā ar pašvaldības publisko informāciju). Tāpat J.Barinskis ir pašvaldības izpilddirektora vietas izpildītājs kopš brīža, kad ar 25.novembri pēc pašas vēlēšanās šo amatu pameta Lienīte Reinsone-Leišavniece. Tomēr Gulbenes novada pašvaldībā J.Barinskis strādāt sāka vēl 2011.gadā, kad toreizējā Attīstības un īpašumu nodaļā bija projektu vadītājs (saskaņā ar VID publisko informāciju).

Nav vēl informācijas par J.Barinska ienākumiem 2021.gadā, bet 2020.gadā viņa ienākumi pirms nodokļu nomaksas kopā bija 26 279,88 eiro.

“Jānis ir ieguvis augstāko izglītību Rīgas Tehniskajā universitātē uzņēmējdarbības un vadības jomā. Viņš ir sava darba entuziasts, kurš neatlaidīgi seko līdzi visiem pašvaldības īstenotajiem projektiem un gādā, lai iespējami maksimāls būtu tieši sabiedrības un iedzīvotāju ieguvums. Jānis ir galvenais energoefektivitātes ideju īstenošanas aizsācējs pašvaldībā. Jaunas idejas viņš rūpīgi izvērtē un arvien atrod jaunus energojaudīgus izaicinājumus,” par J.Barinski ir vēstīts sarunu festivāla “Lampa” mājaslapā. J.Barinskis ir zināms arī kā Gulbenes Tautas teātra aktieris. Viņa dzimtā puse ir Stāmerienas pagasta Kalniena.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (11)

 1. Lai dies’ nogrābstās! Vēl sliktāku kandidātu bija grūti iedomāties.

  23
  22
 2. Koalīcija pati sev iešāva kājā! Pēc tam notiks pašlikvidācija.

  13
  11
 3. Gulbenei ļoti paveiksies ,ja izdosies Jāni B noturēt ilgtermiņā. Vēl labāku kandidātu grūti iedomāties.
  Dažkārt brīnos ,kā tādi cilvēki vēl turās pašvaldībā par to salīdzinoši mazo naudu un negatīvo attieksmi ,zinot kādus panākumus un algu tādi cilveki var gūt privātajā sektora.

  18
  7
 4. Vai tad nauda ir galvenais? Vai to katrs plāno paņemt līdzi citā dimensijā? Domāju, Jānis ir novada patriots. Tādu cilvēku nav daudz. Lai veicas un lai piepildās ieceres!

  18
  4
 5. Domāju, ka Gulbenei tas ir labākais kandidāts. Nākot kādam no malas atkal būtu zināšanu trūkums, vajadzētu 3 vietniekus utt. Kā arī tiešām cik zināms ir novada patriots, nav dzirdēts arī par aizdomīgiem “darījumiem”…

  19
  4
 6. Sīks, lecīgs ***! Visi pilsētas sačakarētie krustojumi un sašaurinātās ielas ir viņa nopelns.
  Nepatīkams cilvēks komunikācijā.

  5
  12
 7. 2 metri un virs 100 kg ir sīks?
  Tu gadījumā neesi Svilis O Nīls?

  8
  3
 8. Cilvēks īstajā vietā! Zina savu darbu, dara to ar vislielāko atdevi! Pašvaldībai paveicies ar šādu cilvēku! Lai veiksme un izturība, veicot jaunos darba pienākumus!

  8
  2
 9. Diez vai prātu un cilvēcību mēra metros un kilogramos?

  2
  6
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.