Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pašvaldības komisijās ir izmaiņas (labots)

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Aizvadītā gada pēdējā Gulbenes novada domes sēdē deputāti nobalsoja par izmaiņām vairāku pašvaldības komisiju un darba grupu sastāvā – liecina publiskotā informācija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Civilās aizsardzības komisijas sastāvā ir iekļauts Zemessardzes 26. kājnieku bataljona komandieris majors Vladimirs Bistrovs. No darba šajā komisijā ir atbrīvots 25. kaujas atbalsta bataljona komandieris pulkvežleitnants Ģirts Pintāns.

No dalības kultūras komisijā ir atbrīvota Gundega Ķikuste, kura pēc pašas vēlēšanās no pašvaldības Kultūras pārvaldes vadītājas amata aizgāja ar šā gada 9.janvāri.

No darba grupas Gulbenes novada sporta attīstības plāna 2023.-2027.gadam izstrādei ir izslēgta Lienīte Reinsone-Leišavniece, bijusī pašvaldības izpilddirektore, kā arī Edīte Kanaviņa, bijusī novada Izglītības pārvaldes vadītāja, kuras vietā šo pienākumu pildīt ir iecelts Lauris Šķenders – Izglītības pārvaldes projektu vadītājs,

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

No darba grupas Rankas pagasta izglītības attīstības plāna izstrādei tāpat ir izslēgta E.Kanaviņa, aizstājot viņu ar Daci Kablukovu, kura par Izglītības pārvaldes vadītāju apstiprināta ar 3.janvāri.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.