Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pašvaldības pārstāvji dosies uz Narvu gūt pieredzi

Foto: Pārsla Konrāde.

Ar deputātu akceptu komandējumā uz Narvu Igaunijā no 12. līdz 14.aprīlim dosies Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Andis Caunītis. Viņam tiks izmaksāta 40 eiro komandējuma nauda par katru komandējuma dienu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Igaunijā A.Caunītis, kā viņš pats informēja deputātus, būs kopā ar kolēģiem – novada bāriņtiesas priekšsēdētāju Ingu Krastiņu, Izglītības pārvaldes vadītāju Daci Kablukovu un sociālā dienesta vadītāju Jāni Antaņeviču. Brauciens uz Narvu gulbeniešiem bijis plānots jau sen, taču patraucējusi Covid-19 pandēmija. Mērķis ir iepazīt ģimenes atbalsta centra darbu Narvā un to, kā tur tiek nodrošināta bērnu tiesību aizsardzība.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (8)

 1. Un kas ar Gulbīšu parku kaut kā viss ir apklusis jo tik drausmīgs paskats uz dzīvi🥲🥲🥲

  19
 2. viņi mums 20 attīstības gadus ir priekšā, ko tur darīt ar īpašu intelektu apveltītajiem

  10
 3. Ka’ vienme’r Gulbenei sadarbi’ba ar atpalikus’a’kajiem reg’ioniem, tas ir ar latgales novadiem, tagad atkal uz pa’rkrievoto Igaunijas Narvu….. It ka’ esam Vidzeme’, bet visulaiku skatiens v’ersts uz c’angaliju….uz slimnicu – Balvi, peldbaseins – Balvi, valsts iesta’des – Balvi, utt. Uz kurieni ejam??? Gulbene kaut kada Balvu filia’le visa’, kauns!!!!

  15
  4
 4. Latvijas novads X ir vistrūcīgākais un ekonomiski neattīstītais novads. Izmisuma dzīti, vairāk vai mazāk izlēmīgi cilvēki ar savām trūkumā veidotajām morālēm dodas pasaulē. Kā pierādījums – ikpiektdienas pamatīgais auto trafiks Rīga > Novads X un svētdienas vakaros pretājā virzienā. Spriežot pēc auto markām, Rīgā šie cilvēki nedzīvo trūkumā. Viens no trūkuma blakusefektiem, izdzīvošanas modeļiem, ir paaugstinātas socializēšanās spējas. No šejienes secināms, ka liela novada X intelektuāli spējīgāko cilvēku daļa strādā vadošos amatos Rīgā. Rada un pieņem lēmumus, arī tos kur būs vai nebūs atrasties valsts iestādēm. No šejienes secinājums – kamēr trūkumā radītām morālām būtnēm dos iespēju lemt par vispārējo labumu, tikām būs tā kā ir. Vairāk skatīsies kur, ko, kam atņemt jau gatavu, nekā kā radīt ko jaunu no nulles. Diemžēl, bet tā tas ir, bet tas ir likumsakarīgi. Vai Balvi no tā kļūs turīgāki, ka pie viņiem vairāk valsts irokrātijas – šaubos.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.