Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pašvaldības policija dosies reidos par suņu reģistrāciju

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Oktobrī Gulbenes novadā plānoti reidi, kuru laikā tiks veiktas darbības, lai apzinātu un uzrunātu tos mājdzīvnieku saimniekus, kuri nav izpildījuši likumā noteiktās prasības, kas saistās ar dzīvnieku apzīmēšanu un reģistrēšanu. Par to informē Gulbenes novada pašvaldības policija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldības policijas priekšnieks Mārtiņš Didrihsons-Linards “Dzirkstelei” stāsta, ka pašvaldības policija reidā dosies kopā ar dzīvnieku aizsardzības biedrības “Ķepaiņu draugu klubs” vadītāju Iru Žeiguri. “Mums ir sūdzības, kuros īpašumos ar dzīvniekiem var būt problēmas,” saka M.Didrihsons-Linards.

Viņš stāsta, ka, dodoties reidā, pašvaldības policija neies katrā pagalmā, kur ir suns. “Mums ir datubāze, un, paskatoties tajā, mēs jau redzam, vai suns ir reģistrēts. Ja nebūs reģistrēts, iesim un runāsim. Dosim laiku to sakārtot, bet, ja to neizdarīs, tad jārēķinās ar soda naudu,” stāsta M.Didrihsons-Linards.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (22)

 1. Kā tad tevi sauc? Un kur dzīvo? Apmelošana ir jauka lieta. Arī sods par to pienākas.

  4
  4
 2. Va tad dzērājšoferi jau izķerti, ka mājdzīvnieki jātramda?

  18
  6
 3. Sen jau bija laiks. Jākontrolē arī labturības noteikumu ievērošana.

  21
  11
 4. Vairs galīgi nav ko darīt? Skolu terorizētājus jau atradāt? Vai tur prātiņš par īsu?

  17
  6
 5. Labāk Spārītis parkā mazgadīgos 11-14 gadiem kuri dzeras katru piektdienu un sestdienu vakaros būtu ķēruši

  32
  1
 6. Nākošsezonā jāpievēršas odu ķeršanā, uzreiz plānu pārpildīs

  17
  7
 7. Līdztekus pārbaudēm jāatver arī dzīvnieku patversme.Nebūs kur likt nemaksātāju mīluļus.

 8. Kur problēma reģistrēt? Apniks nevarēs izmest ceļmalā? Te ir jārīkojas stingrāk. Ja līdz noteiktam datumam nav reģistrēti sods 500 eiro. Jo daudz ir tādu necilvēku kuri paņem dzīvnieku kā spēļmantiņu, pa spēlējās, apnīk, izmet. Vau, vau.

  30
  10
 9. Sodi jāliek par mājdzīvnieka turēšanu badā ķēdes galā, kaķeņu nesterilizēšanu. Pēc reida, kur saimniekam uzliks sodu par nereģistrēšanu, dzīvnieki no pagalma var arī pazust.

  24
  6
 10. Apnikuši jau ar saviem suņiem un kaķiem!Nekad viņiem nav bijušas tik lielas tiesības kā tagad.Agrāk suns sargāja teritoriju,nevis kā tagad guļ kā liels telš ar saimnieku istabā dzīvoklī kājas paplētis!!!Citam bezpajumtniekam pat nav tāda zelta dzîve.

  5
  8
 11. Cik neadekvātam jābūt, lai ko tādu uzrakstītu? Jūsuprāt ir normāli, ka tos ķēdes suņus saplēš klaiņojošie suņi vai meža zvēri? Normāli, kad kuci pieliek pie ķēdes, viņu aplec visi kaimiņu suņi un viņa tur pat pie ķēdes dubļos un savos sūdos arī dzemdē? Tas nekad nav bijis normāli! Ja sargu vajag, tad liec sētu vai maksā apsardzes firmai!

  6
  3
 12. Iedot naudu sētai, ta maksa naudu, visos laikus suņi bija pie ķedes seviški laukos, jums laikam darit nav ko ka suņus baudit.

  3
  4
 13. To kudriniece
  No sirds žēl to dzīvnieciņu, kam nelaimējies nonākt ar jums saskarē. Kāpēc lai es savu draugu liktu pie ķēdes? Tas ir tik nežēlīgi – tie nabadziņi, kas iekarināti pāris metros ķēdes… Par kādiem pasaules grēkiem viņiem lemts tāds sods? Visriebīgākais, vardarbīgākais un nežēlīgākais monstrs uz zemes ir cilvēks, iedomājies sevi par pasaules visvareno…

  5
  3
 14. Anonīmajam žel,ka dažiem suņiem labāka dzīve kā bomžiem. Anonīmais nesaprot,ka bomzis, ja vien gribētu varetu parūpēties par savu dzīvi un dzīvot labklājībā. Atšķirībā no dzīvnieka,kurš pats par sevi parūpēties nespej.

  5
  1
 15. Labi SOS tad laidišu savu miluli no ķedes vaļa lai skraida apkart un kož visiem pec kartas, to tu velies? Pec tam bļausi ka tevi klaiņojoši vilki sakoda, ne visi var atļauties žogu vilkam.

  4
  1
 16. Tad suņus jalaiž vaļa no ķedes, ? Lai sakož cilvekus, vai ka?

  4
  1
 17. Beidzot būs kārtībā.cilveki ir briesmīgi palikuši pret kustoniem.Tadi ir jāsoda kas ņirgājās par dzīvniekiem.

  1
  2
 18. Suņi un kaķi ir dzīvas radības. Agrāk kolhozu, sovhozu laikos bija fermas. Klīstošie kaķi tika pabaroti ar pienu. Tagad kaķu pavairotāji tik dāļā un dāļā. Tāpat ir ar suņiem. Kāpēc suns kož ja tiek no ķēdes nost? Tāpēc, ka paliek agresīvs uz visiem karājoties ķēdes galā, pusbadā. Tiem, kuri tur, tak nav savas kūtiņas ar gotiņu, vistiņām, cūciņām. Līdz ar to nav ar ko pabarot suni..
  Skumji, bet neapzinīgu, debīlu eksemplāru ir daudz, kuri neuzņemas atbildību par dzīvo radību.

  1
  2
 19. Es gaidu kad atbrauks pie manis uz mājām,man suns skraida pa sētu un ienākt sveš nevar mana privāt ipašumā.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.