Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pašvaldības policija fiksē nelegālo atkritumu izmetējus

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Pēc Lielās Talkas vēl lielāku uzmanību atkritumu problēmai piecvērsusi arī Gulbenes novada pašvaldības policija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Sabiedrībā ir uzskats, ka Lielās Talkas dienā var likt jebko un jebkur, un pašvaldība savāc. Bet mēs tagad skatāmies, kuriem nav līgumu ar “Pilsētvides servisu”. Piemēram, Viestura ielā bija izgāzti atkritumi. Tagad mēs pārbaudām, kuriem nav noslēgts līgums. Ja nav noslēgti līgumi, uzsākam administratīvā pārkāpuma procesus, ko tālāk izskata pašvaldības administratīvā komisija,” stāsta pašvaldības policijas priekšnieks Mārtiņš Didrihsons-Linards.

Viņš arī vērš uzmanību uz to, ka novadā daudziem nav noslēgts līgums ar “Pilsētvides servisu”. “Tas ir nepārtrauktā procesā – mums vai nu dod ziņu “Pilsētvides serviss”, kur nav noslēgti līgumi, vai arī ziņo no pašas mājas, sakot, ka ir viens konteiners, bet līgumi noslēgti trim, kaut gan dzīvokļu mājā ir vairāk. Un tad skatāmies. Vienā pagastā pieķērām cilvēku, kurš izmeta savus atkritumus pašvaldības konteinerā. Nolikām videonovērošanas kameru – pagasta pārvaldes vadītājs palūdza. Piefiksējām, ka cilvēks vienkārši piebrauc un izmet atkritumus. Pārbaudot datus, izrādījās, ka viņam nav noslēgts līgums ar “Pilsētvides servisu”,” stāsta M.Didrihsons-Linards.

– Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (8)

  1. Vai kautkur ir pieejama statistika ko PP pa šiem gadiem ir izdarījusi ? Tas ir kaut kāds sasniegums laikam japbalvo ! Un kā ar to vietu kur nesen dzirkstelē bija komentārs pretī pašvaldības policijai tiek nokārtotas dabiskās vajadzības.

  2. Nu tad jāmet pašvaldības zemē? Problēma būs atrisināta. Bet pašvaldībai būs iemesls iepirkt vēl kameras un kāds deputāts varēs uzcelt jaunu māju vai aizbraukt ekskursijā uz Bali.

  3. Kad piefiksēsiet nuka nuka un sodīsiet, suņu saimniekus/ces, kuri nesavāc aiz savām kucēm’?

    4
    1
  4. Aiz pašvaldības policijas uz dzelzceļa pusi ir izveidota izgāztuve 100 metri no dīkdieņu ēkas. Ziņoju lietotnē Gulbenelv tur vienkārši manu ziņojumu noraida. Varbūt DzIrkstele varētu aizbraukt nofotogrāfēt ?

  5. Starp citu, tas ir uz pašvaldības zemes. Tur arī Gardums ber savus atkritumus un remonta laikā arī visus būvgružus. Un arī vēl citi celtnieki. Tur pat ir kaitīgais šiferis izgāzts.

  6. Kāpēc mūsu mazajā pilsēta pašvaldības policija nevar patrulēt ar velosipēdiem kā tas notiek Valmierā ?

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.