Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pašvaldības policija pieķer bērnus smēķētājus

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Skolēnu smēķēšana joprojām ir aktuāla problēma Gulbenes novadā. Pašvaldības policijā aprīlī uzsākti septiņi administratīvā pārkāpuma procesi par smēķēšanu vai bezdūmu tabakas izstrādājumu lietošanu, ja to izdarījis bērns, savukārt aprīļa beigās un maija sākumā pašvaldības policija rīkoja speciālu reidu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldības policijas priekšnieks Mārtiņš Didrihsons-Linards “Dzirkstelei” stāsta, ka arī Valsts policija rīko reidus, tāpat kā pašvaldības policija, kuru laikā tiek pieķerts diezgan daudz nepilngadīgo smēķētāju.

“Viņi jau slēpjas, bet varētu vēl un vēl pieķert. Un mēs noteikti rīkosim vēl šādus reidus. Iecienītas vietas smēķētājiem ir Spārītes un Emzes parki. Ļoti iecienīta vieta ir arī aiz pieminekļa Brāļu kapos. Bet viņi maina savas dislokācijas vietas un piemētā šīs vietas ar izsmēķiem. Mēs bijām izlikuši videonovērošanas kameras un skatījāmies, kur viņi dodas smēķēt, arī skolotāji mums ziņoja, kur viņi smēķē. Īsā laikā pieķērām vismaz 12 skolēnus,” stāsta M.Didrihsons-Linards.

– Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (2)

  1. Policists bērna acīs ir kā piemērs ko gan var gribēt no bērniem ja viens pašvaldības policists regulāri rāda piemēru bērniem aiz stūra kūpinot pie tam darba laikā.

  2. Aktuāla problēma ir suņu saimnieki pilsētā, kuri nesavāc aiz saviem suņiem čupas, vai ir kāds policijas administratīvais sods uzlikts? Visu cieņu tiem , kuri ievēro pilsētas saistošos noteikumus.

    1
    2
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.