Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pašvaldības policijai būs jauns mikroautobuss

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Gulbenes novada pašvaldība ir izsludinājusi publisko iepirkumu operatīvā transportlīdzekļa (mikroautobusa) piegādei Gulbenes novada pašvaldības policijas vajadzībām – liecina Iepirkumu uzraudzības biroja publiskotā informācija. Piedāvājumus pašvaldība gaidīs līdz 19.janvārim.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Autobusa ražošanas gadam jābūt ne vecākam par 2021.gadu. Nobraukums – ne vairāk par 500 kilometriem. Jānodrošina vismaz trīs gadu garantija. Autobusā jābūt 5-6 sēdvietām. Izmantojamās degvielas tips – dīzeļdegviela. Jābūt arī pretaizdzīšanas signalizācijai, kā arī frontālajiem gaisa drošības spilveniem priekšā sēdošajiem. Vadības panelim jābūt aprīkotam ar borta datoru. Paredzēta arī audiosistēma ar skaļruņiem priekšā.

Autobuss izskatīsies kā Gulbenes novada pašvaldības policijas transports. Šajā transportlīdzeklī jābūt aizturēto nodalījumam (izolatoram) speciālam kontingentam ar starpsienu no triecienizturīga materiāla, grīdas daļai jābūt apstrādātai raupjai, drošai pret slīdēšanu; paredzēta tās mazgāšana ar ūdens strūklu. Izolatora nodalījumam jābūt aprīkotam ar piespiedu ventilācijas sistēmu. Ventilācijas sistēma ieslēdzama no autovadītāja vietas, slēdzim jābūt aprīkotam ar ieslēgšanas gaismas indikatoru.

Izraudzītajam pretendentam autobusa piegāde būs jāveic 90 dienu laikā pēc līguma parakstīšanas. Pretendentam par saviem līdzekļiem jānodrošina transportlīdzekļa reģistrācija VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija” uz Gulbenes novada pašvaldības vārda. Pretendentam jānoslēdz sauszemes transportlīdzekļu īpašnieka obligātās civiltiesiskās atbildības apdrošināšana uz vienu gadu. Piegādātājs arī nodrošina autobusa tehnisko apskati.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.