Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pašvaldības policijai piešķirti 589,14 eiro piemaksām par darbu decembrī Covid-19 uzliesmojuma laikā

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

22.februārī Ministru kabinets nolēma piešķirt Iekšlietu ministrijai 332 413 eiro, lai segtu izdevumus piemaksām pašvaldību policijas darbiniekiem par darbu paaugstināta riska un slodzes apstākļos saistībā ar Covid-19 uzliesmojumu un tā seku novēršanu, kā arī piemaksām par nakts darbu Dobeles novada Pašvaldības policijas darbiniekiem. Par to informē Iekšlietu ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja Gunta Jansone.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gulbenes novada pašvaldības policijai piešķirti 589,14eiro.

Pašvaldību policijas darbinieki apsekoja tirdzniecības, sabiedriskās ēdināšanas un citas sabiedriskās vietas, nodrošināja sabiedrisko kārtību, veica sejas aizsargmasku, sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu kontroli, kontrolēja pulcēšanās ierobežojumus, kā arī piedalījās Valsts policijas rīkotā

Izdevumi piemaksām par darbu paaugstināta riska un slodzes apstākļos tiek kompensēti no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem. Piemaksu nosaka 75 procentu apmērā no stundas algas likmes, bet piemaksas noteikšanas kritērijus un piešķiršanas kārtību attiecībā uz pašvaldības policijas darbiniekiem nosaka attiecīgās pašvaldības dome. Savukārt izdevumi piemaksām par nakts darbu pašvaldībām tiek kompensēti 75 procentu apmērā no aprēķinātās atlīdzības summas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Laika periodā no 2021. gada 1. decembra līdz 31. decembrim, Covid-19 izplatības ierobežošanas pasākumos tika iesaistīti vairāk nekā 1120 pašvaldības policijas darbinieki.

Jau ziņots, ka Latvijā no 2021. gada 11. oktobra līdz 2022. gada 28. februārim ir izsludināta ārkārtējā situācija, lai apturētu straujo Covid-19 infekcijas izplatību.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (1)

  1. Un kad skolās strādājošajiem maksas? Mēs esam vistiešākajā saskarsmē ar bērniem,kas paši staigā, nezinādami,ka pārnēsā.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.