Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pašvaldības policijai telpas būs jānomā

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Ar 1.janvāri Gulbenes novada pašvaldības policija bez atlīdzības vairs nevarēs lietot deviņas biroja telpas pirmajā un otrajā stāvā Rīgas ielā 65.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tā ir pilsētas vēsturiskā bijušās Krājbankas ēka, kur saimnieko pašvaldības kapitālsabiedrība SIA “Gulbenes Energo Serviss”. Turpmāk telpas šajā ēkā 133 kvadrātmetru kopplatībā pašvaldības policijai SIA “Gulbenes Energo Serviss” iznomās. Tas nozīmē, ka par to būs jāvienojas abu pušu līgumattiecībās.

Vietējie deputāti to akceptēja novada domes 30.novembra sēdē. Paredzams, ka jaunās līgumattiecības būs spēkā līdz 2028.gada beigām.

Šādas pārmaiņas notiks pēc SIA “Gulbenes Energo Serviss” iniciatīvas. Iemesls – nerentabls ir izrādījies apkures autonomais katls, kuru 2015.gadā ēkā bija uzstādījusi pašvaldība par 29 892,87 eiro bez PVN, pārbūvējot apkures sistēmu ēkai Rīgas ielā 65, lai par kurināmo izmantotu kokskaidu granulas, nevis elektrību, kā bija iepriekš. Pašvaldība tādēļ no Valsts kases uz 10 gadiem aizņēmās nepieciešamo naudas summu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

SIA “Gulbenes Energo Serviss” šogad taupības nolūkā investēja 55 220,98 eiro bez PVN, lai šo ēku varētu pieslēgt pilsētas centralizētās siltumapgādes tīkliem.

SIA “Gulbenes Energo Serviss” savā 29.augusta vēstulē novada domei norādīja, ka vēlas jau ar šā gada 1.oktobri noteikt pašvaldības policijai telpu nomas maksu mēnesī – 280,63 eiro bez PVN. Deputāti lēma – jaunās līgumattiecības būs spēkā tikai ar nākamā gada 1.janvāri. Finanses nomas maksas nodrošināšanai par telpām, kuras nomā pašvaldības policija, tiks paredzētas pašvaldības budžetā.

Pašvaldības policija Gulbenē, Rīgas ielā 65, atrodas kopš 2014.gada. Arī vairākas citas telpas šajā ēkā nodotas lietošanā citiem nomniekiem par maksu. Ēkas īpašniece ir SIA “Gulbenes Energo Serviss”. Līdz 2004.gadam šajā namā atradās AS “Latvijas Krājbanka” Gulbenes filiāle.

Ēka Rīgas ielā 65 ir celta 1927.gadā un ir vietējas nozīmes arhitektūras piemineklis. Būve savulaik tapa pēc arhitekta Arnolda Maidela (1884-1946) projekta kā Gulbenes lauksaimniecības biedrības krājaizdevumu sabiedrības nams. Šis nams ir viena no krāšņākajām Gulbenes pilsētas arhitektūras pērlēm.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (4)

 1. Ko? Kaads var apstaastiit, kaa tas ir iespeejams?

 2. Vai tik īpašnieki nebija GES kopā ar deputātiņu Mazuru? Un kur palika ideja pašikus pārcelt uz bijušo infekciju nodaļu, ko pašvaldība iegādājās tādam nolūkam?
  Un pārsimt metru 2 trubu ierakšana purvā ( tipa siltumtrase) par 55 000 +pvn ir vispār prātam neaptverams darījums!

  18
 3. un noma par telpām sanāk 2 euro par kvadrātmetru kur tik maz tagad Gulbenē cenas par iireešanu ir 7-8 par kvadrātmetru

 4. Vai tie, kas prasa 7-8 par m2 nodokļus arī maksā -tas vēl ir jautājums…

  2
  1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.