Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pašvaldības policijas ēkai nākamajā ziemā būs pieslēgums centrālapkurei

Foto: Pārsla Konrāde.

Pašvaldības policijas ēkai Gulbenē, Rīgas ielā 65, pieslēgumu centrālapkurei par 55 220,98 eiro līgumcenu bez PVN veidos Madonas SIA “Halle B” – liecina Iepirkumu uzraudzības biroja publiskotā informācija. Pavisam uz šo publisko iepirkumu, kuru bija izsludinājusi SIA “Gulbenes Energo Serviss”, bija pieteikušās četras firmas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldības policijas ēkai nākamajā ziemā būs pieslēgums centrālapkure. Uzvarētājam saskaņā ar jau izstrādātu projektu darbi būs jāveic līdz 15.septembrim.

Runa ir par ēku, kurā kopš 2014.gada mitinās pašvaldības policija, kā arī vairākas telpas ir izīrētas. Ēkas īpašniece ir SIA “Gulbenes Energo Serviss”. Līdz 2004.gadam šajā namā atradās AS “Latvijas Krājbanka” Gulbenes filiāle. Ēka Rīgas ielā 65 ir celta 1927.gadā un ir vietējas nozīmes arhitektūras piemineklis. Būve savulaik tapa pēc arhitekta Arnolda Maidela (1884-1946) projekta kā Gulbenes lauksaimniecības biedrības krājaizdevumu sabiedrības nams. Šis nams ir viena no krāšņākajām Gulbenes pilsētas arhitektūras pērlēm. Ēkai šobrīd ir autonomā apkure.

2015.gadā “Dzirkstele” rakstīja, ka par 29 892,87 eiro (bez PVN) pārbūvēt apkures sistēmu ēkai Rīgas ielā 65 ir apņēmusies Valmiermuižas SIA “Sanart”, lai par kurināmo izmantotu kokskaidu granulas, nevis elektrību, kā bija iepriekš. Pašvaldība tādēļ no Valsts kases uz 10 gadiem aizņēmās nepieciešamo naudas summu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (7)

 1. Varētu vēl šis gudrais laikraksts izrakstīt, ka drēbes tiks mazgātas ar perwool black magic.

  7
  1
 2. Kas būs ar Gulbīšu parku,kad vienreiz būs tā ilgi solītā rekonstrukcija?

  5
  1
 3. Visu naudu deputāteļi jau ir izšķērdējuši – nekāda parka nebūs!

  2
  1
 4. Par Gulbīšu parku ,tiešām jau piektais gads aiziet un nekā,kā nav tā nav rekonstrukcijas ?

  4
  1
 5. Anonīmais, kāpēc tu steidzies uz pliku no kokiem, izcirstu Gulbeni? Kā esi ieinteresēts? Neseko līdzi ziņām par karstāku klimatu? Nemeklē glābiņu no saules zem kokiem? Rīgā sienas apstāda- apzaļumo. Esi iepazinies ar rekonstrukcijas plānu? Varbūt labāk cīnies, lai apkopj vecos kokus, saglabā ozolus, ābeles, bērzus pie ielām? Tad īsti kāda ir tava interese? No zaļuma brīva, viegli uzturama pilsēta?

 6. Kad beidzot pabeigs Bērzu skolu??? K
  Kur Gulbenē visas tādas firmas velk garumā pie mūzikas skolas viens cilvēks tikai strādā🤷‍♀️😀

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.