Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pašvaldības stipendiju saņem 31 skolēns

Foto: “Pexels.com”.

31 skolēns, kuram ir gan labas sekmes, gan priekšzīmīga uzvedība, saņem pašvaldības stipendijas – 100 eiro pēc nodokļu nomaksas, beidzot šī mācību gada otro semestri. Par to informē Gulbenes novada pašvaldības Izglītības pārvaldes vadītāja Dace Kablukova.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa “Dzirkstelei” stāsta, ka šī mācību gada 2.semestra izskaņā tika saņemts 31 pieteikums Gulbenes novada vidusskolēnu stipendijas saņemšanai. 1 pieteikums tika saņemts no Lejasciema vidusskolas, 30 pieteikumi – no Gulbenes novada vidusskolas. Visi pieteikumi atbilda prasībām – skolēna vidējais vērtējums semestrī ir 8 balles un augstāk, semestra vērtējums visos mācību priekšmetos ir 7 balles un augstāk, nav neattaisnotu kavējumu, nav iestādes iekšējās kārtības noteikumu pārkāpumu, ir uzrakstīta motivācijas vēstule stipendijas saņemšanai. Komisija nolēma piešķirt stipendiju 100 eiro visiem pretendentiem.

“Dzirkstele” jau rakstīja, ka pašvaldībai ir izdoti noteikumi, kas nosaka kārtību, kā tiek piešķirtas un izmaksātas stipendijas Gulbenes novada skolu 10. līdz 12.klašu skolēniem. Šie noteikumi apstiprināti pirms vairākiem gadiem Gulbenes novada domes sēdē.

– Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.