Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pašvaldības vadītājs domes sēdi sāk, runājot par Ukrainu

Notiek attālināti. Gulbenes novada domes 24.februāra domes sēde sākās ar pašvaldības vadītāja Anda Caunīša aicinājumu solidarizēties ar Ukrainu, kurā ir iebrucis Krievijas karaspēks. Foto: ekrānšāviņš no domes sēdes.

Šodien, 24.februārī, pulksten 10.00 sākās Gulbenes novada domes kārtējā sēde. Domes priekšsēdētājs Andis Caunītis to sāka ar vārdiem: “Jāsaka tiešām ar skumjām un nožēlu šodien, skatoties rīta ziņas par Krievijas militāro agresiju Ukrainā. Pieļauju, ka šie notikumi, iespējams, ietekmēs Eiropu un arī mūs kaut kādā laika griezumā. Sekosim notikumiem līdzi. Domāsim par dažādiem šīs situācijas risinājumiem. Un tiešām, solidarizējoties ar Ukrainu, domāsim par viņu problēmām, par iespējamo atbalstu, jo droši vien karadarbības ietvaros būs cilvēku kustība. Iespējams, ka mums Latvijā arī būs jāpalīdz. Jāuzņem no Ukrainas civiliedzīvotāji militārā konflikta padziļināšanās seku rezultāta.”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gulbenes novada domes 24.februāra sēdei ikviens interesents var sekot līdzi vietnē “Youtube.com”. Translācija notiek gan tiešsaistē, gan pēc tam var noskatīties sēdes videoierakstu.

Kā ziņots, Krievijas Federācijas prezidents Vladimirs Putins ceturtdien negaidīti teica runu Krievijas telekanālā “Rossija-24”, paziņojot, ka Krievija ir sākusi “militāru operāciju” Ukrainā, un aicinot Ukrainas armiju “‘nolikt ieročus”.

Īsi pēc tam televīzijas kanāls ‘”Doždj” vēstīja, ka no dažādām Ukrainas pilsētām, tostarp no Kijevas pienāk ziņas par sprādzieniem.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (6)

 1. Pat puse nepiedalās. Kas tā par sēdi? Izslēgta kamera nozīmē, ka nepiedalās. Šobrīd, kad attālinātās mācības un darbs ir gandrīz vai ikdienas, kameras ieslēgšana ir norma.

  20
  1
 2. Tak paskaties kārtīgi, visi deputāti piedalās!

  1
  14
 3. Nav ne mazăkās saprašanas, kā sakārtot novadu, bet sāk muldēt par viņu līmenim neatbilstošăm lietăm.

  20
 4. Paskatoties ltv1 ziņas var prātā sajukt! Tur tiek aicināti vieni galvas slimie, un vaďītāja mēra Linda vispār ir rets gadījums.

 5. Remontējot ceļus labāk būs priekš pašiem.Kur baziet savas mēlēs?

 6. Vai jūs paši paskatāties,kā jūs sēdiet pie datoriem? Noliekat kārtīgi sava deguna augstumā,lai var kārtīgi redzēt sejas. Nevis vienam piere,cits vispār uzgūlies uz galda,citām tikai mati vai brilles. Vispirms to iemācaties. Tad piefiksējat,kāds jums ir internets. Vai vispār var saprast. Vai bilde stāv uz vietas,vai balss iet kopā ar skaņu. Un kāpēc deputāti nestrādā klātienē? Kāpēc mums jāstrādā ik dienu, pakļaujot sevi pie bērniem. Tiešām,mēs esam kā frontes līnijā. Kāpēc deputāti neko nedara,lai beidzot varētu pabraukt pa Velēnas- Robežkalna ceļu? Lūdzu prasiet no atbildīgajiem kārtīgāk. Nevar atrakstities Kononova,ka 5 darba dienu laikā jāsalabo. Mēnešiem braucam,jo lidot nemākam. Bet uz darbu jātiek. Tad labāk lai tagad sāk remontēt. Kaut vai nograuž virskārtu,turpat uzber un nolīdzina. Vai tiešām arī Guna nebrauc,ka nemaz nedzird runājam.? Mēģināt lūdzu,avīzīt, noskaidrot. Cik ilgi mēs vēl tā taisīsim līkločus, kamēr savā starpā notiks avārijas. To gan var noskatīties,ja mašīna ir darba,nekādas žēlastības. Tiek dzīta uz nebēdu. Tādas pārdomas.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.