Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novadā sniegs rada problēmas īpaši divos pagastos

Foto: Gatis Bogdanovs

Gulbenes novadā divos pagastos – Tirzā un Druvienā – ir problēmas ar pašvaldības ceļu tīrīšanu ziemā. To “Dzirkstelei” pastāstīja Gulbenes novada pašvaldības Īpašumu pārraudzības nodaļas vadītājs Kristaps Dauksts.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

K.Dauksts stāsta, ka šajos pagastos nebija neviena pretendenta uz pašvaldības izsludināto publisko iepirkumu ceļu un ielu tīrīšanai ziemas periodā. “Bet jebkurā gadījumā ceļi jau tiek tīrīti,” saka K.Dauksts. 

Druvienas pagasta pārvaldes vadītājs Juris Graumanis stāsta, ka “ar pirmo sniega tūri” tikuši galā, “Pirmajā reizē uz izsludināto iepirkumu mums nepieteicās neviens pretendents. Tagad atkal ir izsludināts iepirkums, un ir cerības, ka būs pretendents, kas pieteiksies. Pagaidām tā mums ir problēma. Arī pērn bija izsludināts iepirkums, toreiz pieteicās, kas tīra, bet vēl pirms tam bija sava tehnika. Arī tagad pēc atkušņa palika nenotīrīts, kaut vajadzētu notīrīt, bet tiksim galā arī ar šo. Un tad ceru, ka iepirkums būs veiksmīgs,” saka J.Graumanis.

Ar Tirzas pagasta pārvaldes vadītāju “Dzirkstelei” pirmdien neizdevās sazināties.
K.Dauksts stāsta, ka citviet novadā ir pagasti, kur paši pagastu pārvalžu darbinieki veic ceļu tīrīšanu, jo ir atbilstoša tehnika, piemēram, Daukstu un Lizuma pagastā ir greiders un tīrīšanu veic paši. Savukārt citos pagastos ir noslēgti līgumi par pašvaldības ceļu tīrīšanu.

Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.