Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novadā šogad visvairāk piesakās valsts atbalstam apkurei ar granulām un briketēm

Foto: “Pexels-Pixabay”.

No šī gada 1.janvāra līdz 21.februārim Gulbenes novada pašvaldībā kopā saņemti 35 pieteikumi apkures valsts atbalstam, no tiem: 1 – dīzeļdegvielai, 1- sašķidrinātajai gāzei, 24 – granulām un briketēm, 7 – elektroenerģijai, 2 – malkai. Divos gadījumos pieņemti lēmumi par atteikumu, jo iesniegtā summa un apjoms nekvalificējās atbalstam. Par to kārtējā Gulbenes novada domes sēdē klātesošos informēja izpilddirektore Antra Sprudzāne.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Dzirkstele” jau rakstīja par vēl diviem jauniem atbalsta veidiem ŠEIT

Turpinās pieteikumu pieņemšana atbalstam apkurei ar elektroenerģiju, granulām, briketēm, malku, kas iegādāta ar maksājumu apliecinošiem dokumentiem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (3)

  1. Varbūt painteresējieties, kāpēc nekvalificējas atbalstam tās mājsaimniecības, kuras apkurē izmanto malku! Vienkārši, jo iegādātā malka pēc burvju mājiena pārvēršas berkubos, un gala rezultātā sanāk pa lēto. Tas nekas, ka jāiegulda līdzekļi lai sazāģētu, saskaldītu un un sakrautu šķūnī. Varētu domāt, ka tas notiek par velti, bet nezāģētai malkai, lai tiktu pie šiem berkubiem, nekāds pārrēķina koeficients netiek piemērots. Līdz ar to arī neviens nezāģētas malkas pircējs pie atbalsta netiek.

  2. Piedodiet es iesniedzu un saņēmu par saskaldīto un sazageto malku..

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.