Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novadā trūkst matemātikas, sākumskolas, sporta, fizikas, angļu valodas skolotāju

Lai arī jau nākamnedēļ sāksies jaunais mācību gads, joprojām ir vairākas aktuālas vakances skolotājiem. Foto: no “Dzirksteles” arhīva

Šobrīd vēl aizvien tiek meklēti matemātikas skolotāji gan Gulbīša pamatskolā, gan Gulbenes novada vidusskolā, nepieciešams sākumskolas, sporta un fizikas skolotājs, tāpat aktuāla ir angļu valodas skolotāja vakance vairākās mūsu novada izglītības iestādēs. Par to “Dzirksteli” informē Gulbenes novada Izglītības pārvaldes vadītāja Dace Kablukova.

“Situācija skolotāju darba tirgū un vakancēs Gulbenes novada izglītības iestādēs ir mainīga. Vasara ir periods, kad skolotāji pieņem lēmumus mainīt darba vietu. Daudzas vakances jau ir aizpildītas un priecājamies par jaunajiem skolotājiem, kuri uzsāks darbu kādā no mūsu novada izglītības iestādēm,” saka D.Kablukova un piebilst, ka par to, cik būs jauno skolotāju, kurās skolās un kādus mācību priekšmetus pasniegs, informēs nākamnedēļ.

Savukārt provizoriskais pirmklasnieku skaits kopā mūsu novada izglītības iestādēs ir 210, un tas ir nedaudz vairāk nekā aizvadītajā mācību gadā. Precīzi skaitļi būs zināmi 1.septembrī. “Lai sekmīgs, mierpilns un veselības pilns jaunais mācību gads visiem – gan skolotājiem, gan skolēniem, gan vecākiem un sabiedrībai!” vēl D.Kablukova.

– Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (24)

 1. Neviens normāls skolotājs nenāks uz Gulbenes novada vidusskolu ja tāda direktore!

  38
  12
 2. Pilnīgi normāla direktore. Aktīva, zinoša, radoša iesaista citus, bērniem patīk. Nez ar ko Jums neizdabāja.

  14
  34
 3. Vajag atcelt pedagoģisko izglītību. Ir cilvēki,kas var mācīt sportu,mūziku angļu valodu bet nav izglītība pabeigta.

  7
  17
 4. Piekritīšu tēta komentāram. Ne jau par velti laiku atpakaļ bija jau raksts ar veselu jūru komentāriem (pārsvarā negatīviem) par šo direktori…tātad nav tik laba, kā daži cenšas parādīt. Vecāki jau vislabāk var novērtēt šādus personāžus.

  30
  6
 5. Klauni cirkā arī ir aktīvi un radoši, bet tāpēc jau tiem neuztic simtiem bērnu likteņus.

  23
  3
 6. Direktorei vajadzētu parādīt dažos jautājumos stingrāku nostāju. Ir grūti būt direktorei tik lielā skolā, kura turklāt sadalīta 2.ēkās. Vēl joprojām uzskatu par lielu kļūdu ģimnāzijas likvidēšanu.

  47
  4
 7. Viennozīmīgi ir jāatjauno 1. un 2.vidusskola, lai bērniem un vecākiem būtu izvēle.

  33
  5
 8. Metodiķiem vajadzētu izpētīt, kāpēc krītas mācību kvalitāte! Varbūt viens no iemesliem ir apvienotās skolas.

  37
  2
 9. Es varētu pieteikties par malkas skaldīšanas učuku, mana družka baigi labi maina čeku lentas kasē…karo’ mēs abi gribam štuku uz rokas, lai tos jūsu šmuļus apm@cītu dzīvei

  5
  8
 10. Streikot! To jau učiki prot visvairāk…. Ar savu lutausi Priekšgalā. A jā, un vēl algas pielikumu, protams!

  14
  10
 11. Laimīgs tas, kas aizpisisi no gaterniekiem stulbenē.

  1
  6
 12. Labāk par sētnieku strādāt.Sakop ietvi sev vēlamā laikā un saņem vairāk par učuku!Un izglītība arī nav nepieciešama.

  9
  22
 13. Nu šito gan nevajag, ja! Sētnieks nekad nav saņēmis vairāk kā skolotājs. Tas, ka sētniekam darbs mierīgāks, tam gan piekrītu.

  25
  2
 14. Tā arī nav-sētniekam darbs grūtāks kā skolotājam,ziemā sniegs ,rudenī lapas,vasarā zāle jāpļauj.Sētnieks stipri mazāk saņem kā skolotājs.Interesanti gan kāpēc neviens skolotājs par sētnieku nestrādā?

  22
  3
 15. Lasot komentārus, skolotāja darbs tiek salīdzināts ar sētnieka darbu, bet vai tas ir tas labākais salīdzinājums.Ja esi izvēlējies skolotājas profesiju un jau pašos pamatos (jaunie pedagogi) ir zinoši par atalgojumu, tātad tā ir katra sūtība par izvēleto profesiju. Nez kāpēc netiek publicēts par dāvanām skolotājiem jubilejās no skolēnu puses(kuras apmaksā vecāki), figurē tikai oficiālā darba samaksa bez piemaksām.Saprotams arī tas, ka latviešu valodas pasniedzējiem ir burtnīcu kaudzes ar skolēnu darbiem, kas jālabo.Ir taču dažāds skolēnu skaits klasēs.Katrā ziņā arī darba samaksa atšķiras.Pajautājiet jebkuram pedagogam, vai ietu strādā par sētnieku(ir šī darba veicēji ir arī ar augstāko izglītību), es domāju atbilde būtu – protams nē. Sētniekam atvaļinājums viena kalendārā mēneša ietvaros, bet pedagogam… . Veicamā darba apjoms oho, oho, samaksa minimālā alga un darbs jāveic visos gadalaikos.Gudri runāt varam, bet profesijas izvēle ir katra cilvēka paša griba un jāstrādā, jo ne katrs var būt labs pedagogs kā arī citas profesijas pārstāvis. Lai veicas !

  23
  1
 16. Ja aplūko autoparku pie skolām, tad visas tās gaudas par naudas trūkumu liekas smieklīgas. Gustavsberg podi un dyson roku žāvētāji nav kurā katrā maximā vai kāpostcehā.

  19
  4
 17. Īstenībā es zinu vairākus pedagogus, kas aizgāja prom no šīs skolas tikai dēļ šīs “vadones”, nevis dēļ atalgojuma vai noslogojuma….diemžēl, nav dūmu bez uguns….tatad nav tik balta un pūkaina kā cenšas visulaiku parādīt.

  24
  3
 18. Atliek atcerēties kas viņa bija pirms kļuva direktrise un kas viņu atvilka uz Gulbeni!

  21
  3
 19. Re, cik skaisti nogāza! Bet nu excavātoru vadīt@jiem liels darbs vēl priekšā!

  2
  2
 20. Dolbikiem šodien svētki! Varat svētlaimē ietīties svešos karogos un rāpot uz kapu pusi, jo ziemā tāpat nosalsiet vai badā nomirsiet.

  3
  7
 21. Nosauc konkrēti vārdos, kuri tad aizgāja un ja aizgāja- tad i labi, ka aizgāja. Nepūt te miglu acīs citiem. Starp citu- skolā netrūkst pedagogu

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.