Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novadā uz 1.aprīli reģistrēti 797 bezdarbnieki, ir vairāk nekā 30 vakances

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Nodarbinātības valsts aģentūrā reģistrēto bezdarbnieku skaits Gulbenes novadā uz 1.aprīli ir 797. Tas ir nedaudz mazāks salīdzinājumā ar iepriekšējiem mēnešiem. Proti, uz 1.martu bezdarbnieku skaits bija 815, uz 1.februāri – 816. Par to liecina aģentūras apkoptie dati.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aģentūras mājaslapā lasāms, ka Gulbenes novadā šobrīd ir vairāk nekā 30 vakances. Darbā aicina lietvedi, konditoru, palīgstrādniekus, metālapstrādātāju, mežsaimniecības strādnieku, ēku celtnieku, pārdevējus konsultantus, remontatslēdznieku, kokmateriālu uzmērītāju, mazumtirdzniecības veikala pārdevējus, pavārus, pasta operatoru, būvnieku, kareivi/matrozi, būvstrādnieku, kokapstrādes iekārtu operatoru, kravas automobiļa vadītāju, pārtikas un dzērienu tehnologu, šuvēju, administratoru, istabeni, mehāniķus, gāzmetinātāju, autoatslēdznieku, ekskavatora vadītāju, santehniķi, sezonas lauksaimniecības strādnieku, automehāniķi, noliktavas pārzini, ēku celtniekus, kūdras ieguves palīgstrādnieku. Vairāk par vakancēm – “www.nva.gov.lv.”.

– Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (2)

  1. Tie ir pašreiz reģistrētie. Vai kādam ir kaut mazākais priekšstats cik ir ilglaicīgu nereģistrēto?

  2. Kāpēc Lejasciema pagasta Sinoles fermā pārkāpj likumu? Naksstrādnieks divas naktis strādā,divas brīvas un saņem puslodzi. Tas ir nakts darbs,dubulta samaksa. Tad nevajag brīnīties,ka nav un nav strādnieku. Un meklē un meklē.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.