Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novadā vairākās pirmsskolas izglītības iestādēs un skolās mācās attālināti

Ilustratīvs foto no “Dzirksteles” arhīva.

Gulbenes novada pašvaldības Izglītības pārvaldes vadītāja Dace Kablukova “Dzirksteli” informē, ka uz 27.janvāri pirmsskolas izglītības iestādēs trīs grupiņām pilsētā un vienai grupiņai lauku teritorijā noteikts attālinātais mācību process. Viena grupiņa pilsētā slēgta. Savukārt skolās skolotāju darba nespējas dēļ attālinātais mācību process ir bijis noteikts atsevišķām klasēm uz 1 līdz 2 dienām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Nevaram sniegt apkopojošu informāciju par gadījumiem, kad klasēm tiek noteiktas attālinātās mācības līdz laboratorijā veikto testu atbilžu saņemšanai. Lai arī šim laikam nebūtu jābūt ilgākam par 24 stundām, tomēr ir gadījumi, kad laboratoriju noslodzes dēļ skolēni atbildes gaida ilgāk. Tāpat nevaram sniegt apkopojošu informāciju par individuāli noteiktu karantīnu saistībā ar ģimenes locekļa inficēšanos ar Covid-19,” skaidro D.Kablukova.

18.janvārī tika veikti grozījumi Ministru kabineta noteikumos, kas dod iespēju turpināt klātienes mācību procesu arī tad, ja kāds no klases ir inficējies ar Covid-19.

“Minētais ir iespējams, ja izglītojamie septiņas dienas katru rītu iestādes vadītāja norīkotas atbildīgās personas uzraudzībā veic testu. Gadījumā, ja pašvaldība nespēj nodrošināt testus pietiekamā daudzumā vai skola nespēj nodrošināt klātienes mācību procesu ar saslimstību saistītu iemeslu dēļ, tad skolēniem tiek noteikts attālinātais mācību process, kas ilgst ne mazāk kā desmit dienas. Šādā gadījumā (attālināto mācību – red.) skolēniem tiek sarūpētas pārtikas pakas,” stāsta D.Kablukova.

  • Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (2)

  1. Protams, protams! Kontaktpersonas drīkst iet uz skolu lai celtu valstī saslimstības skaitu.
    Valdībā sēd vieni kaitnieki. Un *** arī nespēj neko konkrēti un sakarīgi pateikt.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.