Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novadā vajadzīgi darbinieki

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapā lasāms, ka Gulbenes novadā ir vairākas brīvas vakances. Darbā aicina psihologu, klientu/pārdošanas konsultantu, autobusa vadītāju, projekta vadītāju, arhitektu, apkopēju, pamatdarbības struktūrvienības vadītāju/direktoru (apstrādes rūpniecības jomā), mazumtirdzniecības veikala pārdevēju, sociālo mentoru, mežsaimniecības strādniekus, skolotāja palīgu, mežstrādniekus, lauksaimniecības tehnikas mehāniķi, apkopēju, kravas automobiļa vadītāju, palīgstrādniekus, degvielas uzpildes stacijas pārdevēju, automobiļa vadītāju, sezonas lauksaimniecības strādnieku, ēku celtniekus, tāmētāju, lentzāģa operatoru, kūdras ieguves palīgstrādnieku.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vairāk informācijas par vakancēm – “www.nva.gov.lv”.

– Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (8)

 1. Es varu iet un strādāt. Bet vai tad tur ir kur dzīvot? Kur es varēšu izīrēt dzīvokli nelielu? Uz pašvaldības esot jāstāv rindā gadiem. Trūcīgo mājā neiešu jo neesmu no viņiem. Par to kur cilvēks dzīvos tas nevienu neinteresē. Kāda sūdu tur strādāšana var sanākt! Muļķības!!!! Nīksti ārā Gulbene. Uz ielas es neiešu dzīvot vai teltī. Privātie ar cik skatījos nemaz tā neizīrē.
  Meža zvērus lai jūdz pie darbagaldiem. Smiekls nāk!!! Darbs viņiem esot!!!!

  6
  9
 2. Dzīvošana ir problēma,bet tas nav galvenais iemesls nestrādāšanai!Iemesls ir slinkums un nevēlēšanās strādāt,jo ir pabalsti un citi ienākumu avoti!Attālums vispār Latvijā nav šķērslis,jo 50 km katru dienu uz darbu ir sīkums!Tie kas reāli grib strādāt gadiem brauc vēl tālāk!Tā ka beidziet gausties bet sāciet strādāt katru dienu,kā japāņi!

  10
  13
 3. Sludinājumos pilns ar dzīvokļiem, ko izīrē. Nevajag flirtēt, ka nav kur dzīvot.

  5
  4
 4. Alga jāatdod par īri, maksājumiem. Tad vēl nepietiek. Un par to braukšanu- nav visiem mašīnu, autobusi arī neiet tā, lai var tikt uz/no darba.

  9
  2
 5. Zini,anonīmais,tu tālu stāvi no braukāšanas uz darbu. Tu zini, cik maksā degviela,gudrīti??? Strādātājs atradies! Droši pats dzīvo uz sievas vai vecāku rēķina. Tad tu nerunātu pilnīgas muļķības. Tie,kas braukā un ar autobusu,jau tad kāda summa jāmaksā! Nerunājot par mašīnu. Tur nav tikai degviela. Tāpēc AIZVERIES .

 6. Neesmu ļauna, bet anonīmo vajadzētu nosēdināt uz pabalstiem vai ielikt kādā dzīvoklī,kuru izīrē. Vai tu apjēdz,cik ir jāmaksā par to vien,ka tev izīrē? Tas ir ,kā tā cilvēka alga. Bet visi maksājumi ir atsevišķi. Lūdzu nerunā,ko nezini. Ja tu godprātīgi pats strādātu,tad saprastu. Izskatās ka esi tikai loderis. Pareizi saka iepriekšējais komentētājs.

  7
  1
 7. Viens pēc Atmodas savācis trīs dzīvokļus. Vai cilvēks var dzīvot fiziski trīs dzīvokļos jautājums rodās? kāpēc cilvēki bij jāpadzen? Tur noteikti dzīvoja ģimenes, cilvēki. Nevienam neinteresē kāpēc cilvēkam trīs dzīvokļi bez vajadzības. Biznesam? Pat mājas stāv tukšas veselas Gulbenē. Tas ir normāli? A cits kurš varētu un gribētu iet uz Gulbeni strādāt to nevar darīt tāpēc ka kāds “domā” ka viņam vajag to māju kur pats nedzīvo. Kādreiz bij valsts dzīvokļi, valsts kontrolēja lai ir kārtība un varēja dzīvot. Tagad kā mērkaķu bars. Viens savāc visu un tur pie sevis. Ne viņam vajg nekā. Tā tikai Krievus sagaidīs.

 8. Lūdzu rakstiet konkrēti,kur ko vajag. Cilvēki izlasīs un izvērtēs, vai var tikt uz darbu vai nevar. Ja jau tā nav ienākumu un vēl jābrauc uz darba biržu,tad ko… Pa telefonu neko nestāsta,it kā tas būtu noslēpums. Un vēl no pieredzes zinu,ka ir sludinājums, bet nekādu cilvēku nevajag. Nezinu kāpēc tā dara? Kuram no tā kāds labums?

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.