Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada vidusskola saņems 5000 eiro finansējumu

Foto: “Pixabay”.

Gulbenes novada vidusskola kļuvusi par 20.skolu, kura 2023./2024. mācību gadā tiek pie finansējuma sporta dzīves uzlabošanai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

VAS “Latvijas Loto” organizētās interaktīvās momentloterijas “Sporto visi” galvenais laimests pagājušās nedēļas nogalē izkrita Gulbenē, tāpēc, saskaņā ar loterijas noteikumiem, pie finansējuma 5000 eiro tikusi arī laimestam ģeogrāfiski tuvākā vispārizglītojošā skola, Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) projekta “Sporto visa klase” dalībniece. Trīs mācību gadu laikā Gulbenes novada vidusskola ieguvusi finansējumu trešo reizi – tātad kopā 15 000 eiro sporta dzīves uzlabošanai.

Interaktīvā izloze “Sporto visi” ir daļa no VAS “Latvijas Loto” un Latvijas Olimpiskās komitejas kopīgi īstenotās aktīva dzīvesveida atbalsta iniciatīvas “Kustība, kas vieno”. Šīs iniciatīvas mērķis ir veicināt veselīgu dzīvesveidu un sportiskās aktivitātes visās vecuma grupās, vienlaikus ar loterijas palīdzību piesaistot līdzekļus jauniešu sporta atbalstam. Finansējumu iniciatīvai nodrošina ieņēmumi no divām nacionālā līmeņa sabiedriskā labuma mērķa loterijām – “Sporto visi” un “Sporta loterija”.

Šajā mācību gadā projektā “Sporto visa klase” pieteikušās 94 skolas, tāpēc katru nedēļu kāda no 94 Latvijas skolām saņem 5000 eiro sporta dzīves pilnveidei.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (1)

  1. Labas ziņas 🙂 Vismaz spēlējot Super Bingo,Gulbenes iedzīvotāji katru gadu var iepriecināt skolu ar jauno sporta inventāru! Un tas ir paldies pašu iedzīvotājiem!

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.