Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes pensionāri vēlas novada autobusos braukt par brīvu

Aktīvi gan savas tiesības aizstāvot, gan kopā veicot labus darbus un saturīgi pavadot brīvo laiku. Gulbenes pilsētas pensionāru biedrība Aivara Circena vadībā iejūtas jaunajā mājvietā pilsētā – Klēts ielā 6. Foto: Gatis Bogdanovs.

Uz Gulbenes jaunajiem jeb Tanslavu kapiem jūlijā tiks nodrošināts autobuss nedēļas nogalēs. Risinājums būs arī par septembri. To Gulbenes novada pašvaldība atbildējusi uz saņemto ierosinājumu no pilsētas pensionāru biedrības. Par to biedrības valdes priekšsēdētājs Aivars Circens 14.jūnijā pastāstīja šīs nevalstiskās organizācijas valdes paplašinātajā sēdē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Noraidīts biedrības priekšlikums autobusu maršrutu Stacija-Stari novirzīt pa Litenes ielu, jo agrāk tas jau izmēģināts, bet braucēju bijis ļoti maz.

A.Circens ieminējās – gribētu piedāvāt pašvaldībai akceptēt ideju, ka par brīvu novada teritorijā autobusos (kas pieder SIA “Gulbenes autobuss) varētu braukt visi pensionāru, piemēram, sākot no 70 vai 75 gadu vecuma. Dotācijas vienalga tiek veiktas. Nav daudz pensionāru, kuri izmanto sabiedrisko transportu.

Valdes sēdē tika apspriests arī Lielvārdes pensionāru biedrības ciemošanās plāns Gulbenē 17.jūnijā. 12.jūlijā biedrība pošas ekskursijā uz Stāmerienu. 12.augustā pilsētas pensionāri ir aicināti piedalīties Gulbenes novada senioru sadziedāšanās svētkos kopā ar draugiem Stāmerienā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gulbenes pilsētas pensionāru biedrības jaunā mājvieta ir pašvaldības ēkā Gulbenē, Klēts ielā 6. Turpat tagad mitinās arī Gulbenes novada pensionāru biedrība “Atspulgs 5”, kuras paplašinātā valdes sēde ir paredzēta 22.jūnijā pulksten 10.00, “Dzirksteli” informē biedrības valdes priekšsēdētāja Anna Vīgante.

Saskaņā ar “Lursoft” datiem Gulbenes pilsētas pensionāru biedrība ir dibināta 2018.gada beigās. Tās valdē ir Maiga Birzniece, Marta Briede, Andrejs Danefelds, Jānis Mednieks, Līga Nagle, Mirdza Piļņikova un Aivars Circens.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.