Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes pilsētas svētku pēcgarša – patīkama, apzinātas arī nepilnības

Foto: Gatis Bogdanovs.

Kopumā Gulbenes pilsētas svētki ir izdevušies. To organizēšanā iesaistījās daudz cilvēku, lai gādātu par svētku apmeklētāju prieku un labsajūtu svētkos. Apzinātas arī nepilnības, jo ne viss izdevās, kā iecerēts, piemēram, grupas “Zodiac” uzstāšanās un motošovs sestdienas vakarā. Tā pilsētas svētku norises kopumā rezumē Gulbenes novada pašvaldības Kultūras pārvaldes vadītājs Atis Barinskis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņš skaidro – sākotnēji bija plānots, ka “Zodiac” uzstāsies kopā ar motošovu, bet gan mēģinājuma procesā, gan pasākuma dienā radās bažas par to, vai viss kopā būs labi un kāds no māksliniekiem netiks “apbižots” ar to, ka viena skaņa pārņem otru. “Iecere bija, ka tas viss notiks reizē, bet tehniski bija vispirms “Zodiac”, pēc tam motošovs. Līdz ar to uzstāšanās secība ietekmēja to, ka apmeklētājiem bija ilgāk jāgaida motošovs. Protams, arī redzamība. Atzīšu, ka, jā, varbūt nebijām gatavi, ka būs tik daudz skatītāju. Bet tas ir apsveicami, ka cilvēki nāca un vēlējās redzēt,” stāsta A.Barinskis.

Tika arī nolemts, ka biļetes cena uz maksas koncertiem pasākuma dienā netiks paaugstināta, kaut gan sākotnēji tā tika plānots. “Tas bija kopīgs lēmums ar novada domes vadību un izpilddirektori, ka tomēr svētki ir visiem iedzīvotājiem, un, lai pašā vakarā tiem, kuri vēl nav līdz galam izlēmuši, vai dosies, būtu lielāka motivācija atnākt, ieejas maksa uz koncertu bija tāda pati kā iepriekšpārdošanā,” skaidro A.Barinskis.

Viņš piebilst, ka pašvaldības budžetā katru gadu ir ierēķināts pilsētniekiem un visiem dāvināt šos svētkus. “Svētku svinēšana – tās ir izmaksas. Un svētku organizēšanas izmaksas ir krietni lielākas nekā biļešu ieņēmumi, bet nav jau arī mērķis ar biļetēm visu segt. Ieejas maksas ir līdzdalības maksājums, lai pasākums varētu pilnībā notikt. Kopumā svētki izmaksāja vairākus desmitus tūkstošu eiro. Precīzi nevaru šobrīd pateikt summu,” saka A.Barinskis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākumi svētkos pārklājās, bet, kā norāda A.Barinskis, tā būs, ja organizē plašāku svētku programmu – tas ir neizbēgami, ka pasākumi pārklāsies. “Būsim arī godīgi, ka ne visus interesē viss. Lai cilvēkiem būtu, ko izvēlēties,” skaidro A.Barinskis.

Cik daudz cilvēku baudīja Gulbenes pilsētas svētkus, pagaidām ir grūti pateikt, bet sestdienas vakarā bija vairāk nekā 2000 svētku svinētāju.

– Inita Savicka

SVĒTKU FOTOGALERIJA

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (7)

 1. Svētki bija jauki,nevajag meklēt nepilnības. Tādas vienmēr ir. Cik paši esam pozitīvi,tik svētki skaisti. Lai Dieva miers mums visiem!

  24
  4
 2. Un kāpēc vispār pilsētas svētkos bija jāpērk biļetes? Smiltenē, piemēram, svētkus var uzrīkot bez ieejas biļetēm. Un tad tie ir svētki VISIEM.

  18
  3
 3. Biļeti var pirkt,ja par to ir pretī redzams,saskatāms priekšnesums. Tur varētu gan ļoti pakasīties,bet nu lai nu paliek.

  8
  5
 4. Viss bija jauki, bet Bērnu gaidītais Ričījs Rū gan bija vilšanas, bet ne tāpēc, ka koncerts slikts, bet tāpēc, ka vecākiem obligāti bija jāstāv pie skatuves un jatrauce skats.
  Laikam nav bijuši koncertos, kas paredzēti bērniem, kur parasti bērni bariņā stāv pie skatuves un dejo un izklaidējas. Un Vecāki vēro no malas.
  Bet kopumā Paldies, pasākums bija izdevies. Prieks par izklaidēm bērniem, bet nu jā.. lielākoties viss par naudu

  11
  1
 5. Sestdienas koncertu jau nu varēja pilsēta uzsaukt. Ja ne pilnībā, tad vismaz simbolisku samaksu. Pazīstu vairākas ģimenes, kuras negāja, jo nevarēja atļauties samaksāt.
  Kopumā svētki bija skaisti un arī daudzveidīgi. Īpaši patika Buku pasākums.

 6. Esmu vīlusies par kaskadieru šovu, cilvēku daudz, pirmās rindas tik redzēja, labi, ka bērni palieli, varējām vismaz viņus aizsūtīt uz priekšu redzēt, es gan cik filmējošos telefonos fragmentus. Kaut kā nepārdomāti, vēl pie tam ja par naudu. Jūtos piemānīta 😒

  5
  1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.