Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes Rotari klubs atbalsta Ukrainas bēgļus

Foto: no privātā arhīva.

Sadarbības partneri no Vācijas Gulbenes Rotari klubam piegādājuši humānās palīdzības kravu ar pārtiku un pilnīgi jaunu apģērbu un apaviem, kā arī personīgās higiēnas precēm. Kravas atvešanai uz Latviju autobusu piešķīris Vācijas Sarkanais Krusts.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Visas pārtikas preces atdevām Rankas pamatskolas virtuvei, jo šajā pagastā uzturas lielākais Ukrainas valsts civiliedzīvotāju skaits un šeit arī tiek nodrošināta viņu ēdināšana,” stāsta Gulbenes Rotari kluba vadītāja Saulcerīte Indričeva.

Paciņas ar pirmās nepieciešamības precēm klubs nodevis Gulbenes novada pašvaldības Īpašumu pārraudzības nodaļai. Turpmāk tiem Ukrainas civiliedzīvotājiem, kuri vēl ieradīsies novadā, pašvaldība piešķirs šīs pakas. “Ir jauna Vācijā rūpnieciski ražota prece iesaiņojumā. Arī apavi. Prieks, ka varam ukraiņu ģimenēm itin labi palīdzēt. Vācieši aicināja mūs atbalstīt tieši šos cilvēkus,” teic S.Indričeva.

Sūtījumā bija arī drošības ķiveres un atstarojošās vestes. Tās Rotari klubs ir nodevis Rankas bērnudārzam, kuru apmeklē arī ukraiņu bērni.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Biedrība “Gulbenes Rotari klubs” ir nodibināta 2000.gadā – liecina “Lursoft” dati. Kluba vadītājs tiek iecelts uz noteiktu laiku no biedru loka saskaņā ar rotācijas principu.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.