Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes uzņēmums sagatavos ēku patvēruma meklētājiem Alūksnes novadā

Liepnas internātskola. Foto: “www.klades.lv”.

SIA “RCI Gulbene” ir tikusi pie 848 884,4 eiro bez PVN vērta pasūtījuma kaimiņu Alūksnes novadā – liecina Iepirkumu uzraudzības biroja publiskotā informācija. Šīs firmas piedāvājumu atklātā konkursa ceļā ir izvēlējusies Nodrošinājuma valsts aģentūra. SIA “RCI Gulbene” uzdevums būs sagatavot ēku patvēruma meklētāju izmitināšanai Liepnas internātskolā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrādei jānotiek ne vēlāk kā 60 dienu laikā. Būvdarbiem jābūt pabeigtiem līdz nākamā gada 31.janvārim.

Plānots izmantot Liepnas internātskolas internātu ēku gadījumā, ja tiks pārsniegta patvēruma meklētāju izmitināšanas centra “Mucenieki” izmitināšanas kapacitāte. Alūksnes novada dome pieņēmusi lēmumu uz četriem gadiem nodot Nodrošinājuma valsts aģentūrai bezatlīdzības lietošanā daļu no pašvaldības īpašuma – bijušās internātskolas internāta ēku, palīgēku un daļu zemesgabala 0,66 hektāru platībā. Liepnas internātpamatskolu pašvaldība ir slēgusi 2018.gadā.

Nodrošinājuma valsts aģentūra nodrošina Iekšlietu ministrijas un tās padotības iestāžu darbību nekustamo īpašumu un publisko iepirkumu jomā, veic normatīvajos aktos noteiktās darbības ar lietiskajiem pierādījumiem un arestēto mantu, izņemto mantu un dokumentiem, kā arī ieročiem, munīciju, to sastāvdaļām un speciālajiem līdzekļiem.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (10)

 1. Kāpēc” patvēruma meklētāji” nevar paši sev telpas remontēt? Viņiem tak esot zelta rokas.😂

  9
  4
 2. Vai tik pašiem nesavajadzēsies, kad cilvēkus liks ārā par nespēju norēķināties par dažāda veida enerģiju. Kur tad paliks?

  7
  1
 3. 100 Latvijas nepilnvērtīgos skolniekus izdzina prom no skolas,neesot ekonomiski viņus uzturēt ,bet tagad 850 000 ,lai tur ielaistu afgāņus un ukraiņus,tam nauda ir,gan jau superkorumpeta Alūksnes novada padome grib kādam pietuvinatam uzņēmējam Eiropas vai pašvaldības naudiņu piedzīt

 4. Domāju,kas tur ko pārbūvēt!!! Nodrošināt drošu apkuri un viss. Malku sagatavo paši,kā mēs to darām. Apkārtnē zemes pietiek,lai izaudzētu visu nepieciešamo un lai dzīvo un strādā. Lauksaimniecībā un kokapstrādē darba vienmēr pietiek. Arī veikalos. Vienīgi darba devējam jānodrošina lielāks transports,ar ko tikt uz darbu kopā vairākiem cilvēkiem. Te ir tikai organizatoriskais jautājums. Bet redziet,atkal svaidisimies ar naudu. Šajā laikā. Kaut gan Alūksne arī šogad varēja skaisti un glīti appļaut ceļamalas. Gulbene nekā. Visu sezonu nevienu pašu reizi nav pļauta ceļamala un pieturas . Soliņi aizauguši,apsēsties nav kur,kā sūnu ciemā. Konkrēti iet runa par ļoti noslogotu celu— Gulbene- Lejasciems – Robežkalns. Galvenais,ka brauca abi traktori,gan ar mazo izkapti,gan dziļāko,kur pļauj tālāk no ceļa. Abi ar paceltām izkaptīm. Tāpat kā ziemā, brauc pa aizputinātu ceļu ar paceltu lāpstu. Labi tā strādāt, neviens neseko līdzi,kā tu padari darbu. Bet sētnieku ar lāpstu gan var visādi izķengāt. Tāda mums nesakārtotība valda.

 5. Ja, es arī brīnījos,ka Alsviķos likvidēja cilvēku ar īpašām vajadzībām skolu. Nav normāli ka paliek tikai Jūrmalā. Kā lai cilvēks ratiņkrēslā tiek tik tālu no laukiem? Viņš arī grib mācīties. Ne jau visu var iemācīties attālināti. Šūšana, kokapstrāde,pavāri,datorika. Tās visas profesijas ir jāmāca kontaktā ar cilvēku. Neaizmirsīsim ,ka mēs jebkurš varam nonākt tādā stāvoklī , kādā ir šie cilvēki. It īpaši ar mūsdienu praksi ārstēt pa telefonu. Tur bija tik daudz mācīties gribētāju!!! Un tik daudz gudru audzinātāju! Īpaši gribas izcelt audzinātāju Dzintriņu,direktori. Citām aizmirsu vārdus, bet tas nav svarīgi. Pavārskolotāja bija super saprotoša . Viņa mācēja uzķert katra cilvēciņa to īpašo,kas viņam padodas. Arvien pierādās,ka tam darbam jābūt aicinājumam. Gribat to vai nē.

 6. Atbildot uz Annas komentāru – Kaut gan Alūksne arī šogad varēja skaisti un glīti appļaut ceļamalas. Gulbene nekā. ….Gulbenē arī vairs neizved bioloģiskos atkritumus no daudzdzīvokļu un mājām, viss par naudu tikai. Agrāk to darīja bez maksas. Rezultātā tikai krāsies un pūs pa kaktiem bioloģiskie atkritumi, zari, skaidas, lapas. Paldies domei.

  1
  1
 7. Visi gandrīz. Ne tikai naudu. Zemes, mājas, ezerus, mežus, kompānijas, piejūras villas un zemes, zeltus, sudrabus, mākslas priekšmetus. Nu visu ko var vēlāk nemanot uzsist gaisā. Naudu paslēpj kaut kur ārzemēs. Kas tad kuģus mettāllūžņos sagrieza….Visu viņi paņem. Tas ir jāsaprot. Tas ir normāli Latvijā. Ja tu tāds neesi vari vainot tikai sevi. Policija tur pat tuvu netiek droši ka.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.