Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenieti Veltu Sieku pašvaldība sveic 100 gadu jubilejā

Foto: “Facebook.com/gulbenesnovads”.

17.aprīlī Gulbenes iedzīvotāja Velta Sieka svin īpašu jubileju – 100 gadus. Jubilāre vēl joprojām regulāri seko līdzi politiskajiem procesiem Latvijā, kā arī ir televīzijas seriālu cienītāja. Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Andis Caunītis un Gulbenes pilsētas pārvaldes vadītājs Gints Āboliņš sveica jubilāri un vēlēja, lai vienmēr pavasarīgs noskaņojums, veselība, enerģija un dzīvesprieks!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gulbenes novada pašvaldības “Facebook” profilā rakstīts, ka jubilāres dzimtā puse ir Litenes pagasts, kur spēka gadi veltīti lauksaimniecības darbiem: kolhozs, vēlāk kopti šķirnes zirgi, teļi. Savu rūgto atmiņu lappusi atstājuši arī kara gadi. Veltas vaļasprieks bijis dziedāt korī, ar kuru ir piedalījusies ar dziesmu un deju svētkos, tādēļ arī šogad lielo notikumu jau gaida un vēros televīzijas ekrānā. Jubilāre ir bijusi fantastiska adītāja – rakstaini cimdi, zeķes un džemperi. Bijis pat tāds laiks, kad dienā noadīti pat divi cimdu pāri. Tagad jau vairāk nekā 30 gadus ir mīļi uzņemta meitas mājās Gulbenē. Priecājas par mazbērniem un viņu ģimenēm, kā arī seko līdzi trīs mazmazbērnu ikdienas gaitām.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (1)

  1. Veltas kundze jus esiet dieva svetits cilveks…100 gadi ta ir jusu vislielakaa bagatiba..daudz redzets daudz piedzivots..un pardzivots.daudz kas padarits un apguts..ko gan vel jums varetu novelet..labu veselibu.un dadz baltu dieninu…sildiities savu labo bernu un mazbernu saulitee..cik tas ir daudz davinats cilvekam..but laimigam.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.