Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Iecelta Gulbenes novada bāriņtiesas vadītāja uz noteiktu laiku

Saulcerīte Indričeva. Foto: Gulbenes novada pašvaldība.

Ar 1.martu Gulbenes novada bāriņtiesu vada jaungulbeniete Saulcerīte Indričeva. Tā deputāti lēma novada domes 29.februāra sēdē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Amatu S.Indričeva ieņems uz noteiktu laiku, kamēr garākā atvaļinājumā ir devusies bāriņtiesas priekšsēdētāja Inga Krastiņa.

“Dzirkstelei” S.Indričeva teica, ka amatu ir ieguvusi, piedalīdamās konkursā. Konkursu pašvaldība bija izsludinājusi divas reizes pēc kārtas. No tā S.Indričeva secinājusi, ka pašvaldībai ir problēmas atrast iestādei vadītāju uz noteiktu laiku. Viņa arī laikrakstam skaidroja, ka tas ir pašsaprotami. Gados jaunie speciālisti vēlas pastāvīgu darbavietu, nevis darbu un pienākumus tikai uz noteiktu laiku.

“Man ir liela pieredze pašvaldības darbā, arī iestādes vadīšanā, domāju, ka tikšu galā un man nevajadzēs laiku, lai iejustos savu pienākumu pildīšanai,” teica S.Indričeva.

2022.gadā S.Indričeva devās pelnītā atpūtā un atstāja Lauku atbalsta dienesta Ziemeļaustrumu reģionālās lauksaimniecības pārvaldes vadītājas amatu. Viņa pārvaldi vadīja 12 gadus (liecina VID publiskā informācija). Vēl iepriekš strādāja pašvaldības administrācijā. Pirms administratīvi teritoriālās reformas S.Indričeva bija Jaungulbenes pagasta vadītāja, vadīja rajona padomi.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (11)

 1. Man Saulcerīte patīk, cilvēkam ir prāts .
  Daudziem ir palīdzējusi.
  Daudzus ir iedvesmojusi.
  Ja būtu Jaungulbenes pagasta vadītāja, būtu skola, būtu atbalsts, būtu padomdevējs. Jaungulbene nebūtu nolaista līdz kliņķim-sabrukušas mājas, izdangāti ceļi, vien pieminekļi un veco cilvēciņu nams.
  Lai veicas, Saulcerīt!

  20
  27
 2. Jā, jā būtu krievu pasaulē, būtu komunisms, piena upes, zāle zaļāka un pilnīga paradīzes leiputrija,

  22
  10
 3. Pieredze ir laba lieta, bet… Jādod iespēja darīt jauniem cilvēkiem. Ja pensijā, tad pensijā.

  26
  6
 4. Kur tad ir tie lielie strādāt gribētāji?Kāpēc tad nepieteicās neviens?Konkurs bija izsludināts 2 reizes un?Tā kā Saulcerīte nevienam vietu neatņēma.Un nav ko nozākāt pensionārus.Tādi būs arī tie gados jaunie aprējēji.

  25
  9
 5. Šeit ir vajadzīga sirsgudrība,vadītājas pienākums pēc tam. Kā zinām,ir jāstrādā ar cilvēkiem, kas nav īsti izdevīgi. Tur vajag talantu.

  11
  4
 6. No Gulbenes Novadā taču ir sabiedrisko attiecību speciālists. Ir jāstrādā, lai atrastu darbinieku, ne pensionāru. Nav jau stāsts par to,ka pensionārs nevar vai neprot. Jauniem ir jāsāk, bet varbūt ir tieši izdevīgi nevienu neatrast? Sastrādājušies!

  28
  5
 7. Ja kāds grib kaut lai 80 gados strādā! Kas jums par daļu?!
  Kas tā par vecmodīgu lauķu domāšanu- jādod vieta jaunajiem. Kaut kāds ārprāts, kas grib, tas lai strādā. Nevienam nav sevi jāupurē un jāatdod sava darba vieta kādam citam. Šādi laikam raksta tie kas nevar nekur atrast darbu, nav spējīgi konkurēt ar citiem, nu un tad vienīgais arguments kas ir, ir lai iet pensijā.

  18
  19
 8. Izlasiet rūpīgāk rakstu.Jaunie nemaz nevēlas strādāt uz noteiktu laiku, tāpēc jāpriecājas, ka ir atsaucīgi pensionāri,jo cilvēks atgriezīsies no atvaļinājuma un turpinās strādāt.Paldies S.Indričevas kundzei!

  6
  6
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.