Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Iekavējas 1.kārtas pārbūves darbi Skolas ielā Gulbenē

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Skolas ielas kvartālā Gulbenē teritorija ap dīķi sasaluma laikā ir ērtāk lietojama iedzīvotājiem. Dubļainā laikā šeit labāk nestaigāt. Arī 23.decembra aukstajā dienā rakšanas darbi kvartālā noritēja jau no paša rīta. Strādāja buldozers. Foto: Diāna Odumiņa.

“Skolas ielā ar būvniekiem iet diezgan smagi. Termiņi, izskatās, tiks kavēti. 1.kārtai. Nevis izskatās, bet pilnīgi noteikti tiks kavēti. Un attiecīgi – visas izrietošās sekas” sacīja Attīstības un projektu nodaļas vadītājs Jānis Barinskis, piedaloties Gulbenes novada domes finanšu komitejas sēdē 23.decembrī.

Jāatgādina, ka Skolas ielā 5 Gulbenē pārbūvi veic SIA “Riviera L” par 981 107,20 eiro līgumcenu bez PVN. Apakšuzņēmējs ir SIA “Baltijas Energomontāža”, kas atbild par elektroapgādi (apgaismojums) un ārējiem tīkliem. Būvuzraudzība uzticēta SIA “RS Būvnieks” par 19 000 eiro līgumcenu bez PVN. Darbi norit saskaņā ar noteiktajiem apjomiem un SIA “Projekts EAE” izstrādāto būvprojektu par 17 175 eiro līgumcenu bez PVN.

Darbi arī ziemas apstākļos turpinās, “jo lietusūdeņi nav tik lieli, kā tas ir pavasaros, rudeņos”. J.Barinskis pauda: “Iedzīvotājiem ir jārēķinās ar sarežģījumiem piekļūšanā īpašumiem, bet tas ir pašu iedzīvotāju laba, nākotnes vārdā.”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Būvprojekts Skolas ielas kvartālā jāīsteno540 dienās – liecina publiskotie dati. Līguma izpildes termiņš ir sadalīts divās kārtās. Pirmajā kārtā notiek Skolas ielas pārbūve posmā gar ēkām 5/1, 5/9, 5/8 un izejā uz Lazdu ielu un Blaumaņa ielu divās vietās; otrajā kārtā Skolas iela tiks pārbūvēta posmā gar ēkām 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7 un izejā uz Skolas ielu.

Skolas ielas kvartāla sakārtošanas projektā runa ir par pašvaldības zemi 20 411 kvadrātmetru platībā, tajā skaitā – iekškvartāla brauktuves garums ir 950 metri un brauktuves platība ir 8662 kvadrātmetri. Projekta realizēšanai pašvaldībai nav iespēju izmantot Eiropas Savienības fondu naudu. Projekta mērķis ir nolietoto brauktuvju un celiņu segumu atjaunošana, mūsdienīgas un drošas vides nodrošināšana apkārtējiem iedzīvotājiem, infrastruktūras pielāgošana mūsdienu vajadzībām.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (3)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.