Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Ievērojami palielināta alga divu Gulbenes novada pašvaldības iestāžu vadītājiem

Foto: “Pexels.com”.

Ar 1.augustu Gulbenes novada pašvaldības Kultūras pārvaldes vadītāja Ata Barinska mēnešalga ir 1822 eiro pirms nodokļu nomaksas (sākotnēji bija – 1645 eiro).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par to vienbalsīgi ir bijuši deputāti, kuri piedalījās novada domes jūlija sēdē. Pašvaldība šo informāciju ir publiskojusi savā mājaslapā.

Jau rakstījām, ka deputāti A.Barinski amatā apstiprināja novada domes 31.marta sēdē. A.Barinskim bija trīs mēnešu pārbaudes laiks, jo iepriekš pašvaldības darbā viņš nav strādājis. A.Barinskis uzsvēra, ka uzskata sevi par novada patriotu un ir gatavs atbildīgi strādāt publiskajā sektorā.

Ar 1.augustu lielāka alga ir arī Gulbenes novada bibliotēkas direktorei Sabīnei Jefimovai – 1661 eiro pirms nodokļu nomaksas (iepriekš bija 1487 eiro). Arī šīs iestādes vadītājai alga palielināta ar deputātu lēmumu novada domes jūlija sēdē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau rakstījām, ka S.Jefimova par novada bibliotēkas direktori ir kļuvusi ar 1.jūniju. Par to deputāti nobalsoja novada domes 26.maija sēdē. Amatu viņa ieguva pēc tam, kad iepriekšējā direktore Antra Sprudzāne kļuva par novada pašvaldības izpilddirektori.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (15)

 1. Šitais jau arī ir tā nesmuki no tās sviestagalvas puses, publicēt atalgojumu. Tad vajag arī darba aprakstu publicēt. Zinot, ka te daudzi kvalificējas kā ubagi, tad tādu summu publicēšana ir čistākā naida kurināšana, ar vēlmi vākt klikšķus.

  23
 2. Par ko algas palielināšana??? Ko viņi ir TĀĀĀĀĀDU izdarījuši vai neizdarijuši??????

  21
  2
 3. Kad palielinās algu tiem cilvēkiem ,kas strādā ārā katru dienu šajā laikā. Pašvaldības pakļauti darbinieki. Skolu strādnieki. Kad vienreiz izbeigs dalīt zilās lapas pa kreisi un labi. Tajā pašā laikā dzīvo pa mežu,lasa ogas. Ravē savu un kaimiņu dārzus. Ar it kā operētu roku. Kad iet pie ārsta,tad roku apsien,kad strādā mājā,nekas nav apsiets. Drīz vadībai būs trakums. Vajag sētnieku, bet nav kur paņemt. Bet darba….. Mūžam nepadarāmi. Tik daudz nejēdzību visapkārt. Bet algas ceļam,kaut vēl neko savā darbā nav padarījuši.

  18
  2
 4. Pasakiet,ka nav kauna. Skolēniem būs jāmaksā dārgāk par pusdienām, bet te ceļ algas,kas tikko sākuši strādāt. Kur loģika? Obligāti vajag atjaunot vecāku līdzdalību produkcijas sagādāšanā. Tagad katra ģimene,kura nav slinka, varētu dot kādu daudzumu kartupeļu,burkānu,biešu, kabačus,ķirbjus un tt. Visu,ko izaudzē. Un lai būtu jāmaksā mazāk. Lūdzu,avīzīt, iekustināt šo lietu. Skola jau degungalā. Tas jau ir ļoti nopietni.

  15
  4
 5. Kāpēc tik maz pielika tik talantīgam cilvēkam es domāju vajadzēja vismaz 3x

  14
 6. Kur vēl dāsnāk… Būtu algu pacēluši auklītēm, kas strādā… Tām auklītēm, kuras strādā pieskatīšanas grupās, kas piesaistītas skolām. Tur nav pat bērnudārza līmeņa algas, bet tikai minimālā un zem, jo nav bērnudārzs.

  18
  1
 7. Kurš jums, skaudīgie, liedz pieteikties darbā uz šādiem amatiem??? Un piekrist strādāt par minimālo algu…Kad pastrādātu, iespējams gribētu vēl lielāku!!!

  3
  12
 8. Artūr. B , paskaties apkārt pa kādām algām cilvēki strādā. Daźiem 200 e ir puse no viņu mēneša algas. Tavs ņirdziens bija nevietā.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.