Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Ir darba iespējas Gulbenes novadā

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapā publicētas vairākas vakances Gulbenes novadā. Darbā ir aicināts ekskavatora vadītājs, būvgaldnieks, mēbeļu galdnieks, palīgstrādnieki, inspektors, komunālinženieris, mežstrādnieks, autobusa vadītājs, granulu ražošanas operators, mežsaimniecības strādnieki, mežstrādnieki, vadītājs (izglītības jomā), santehniķis, šūšanas iekārtu operators, gaļas izcirtējs, lentzāģa operators, vispārējās pamatizglītības skolotāji, sākumskolas skolotāji, mehāniķis, vadītājs (komunālo pakalpojumu jomā), namdaris, elektriķis, intervētājs, mazumtirdzniecības veikala pārdevējs, kravas automobiļa vadītājs, klientu apkalpošanas speciālists, pārdevējs konsultants, pārdošanas speciālisti, apstādījumu kopējs, būvstrādnieks, autokrāvēja vadītājs, metāla materiālu metinātājs, ēku celtnieki, kokapstrādes iekārtu operators, kūdras ieguves palīgstrādnieks, izglītības metodiķis, iepirkumu speciālists. Vairāk informācijas par vakancēm – “www.nva.gov.lv”.

– Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (10)

 1. Pietiek sēdēt uz maniem nodokļiem. Vai nu sāk strādāt, vai tin uz roģinu!

  5
  9
 2. Atgādināšu gudriniekiem, ka lielāko daļu patreizējo ciemu centru sacēla gucuļi un čečeni 80o gadu sākumā. palabojiet, ja kļūdos.

  2
  4
 3. Tu nekļūdies, bet vai tu atceries,ka tie paši ukraiņi ravēja kolhozā bietes un kā viņiem maksāja un kā mums un mūsu bērniem? Mūsu bērniem bija pašiem jānopelna brīvpusdienas. Kurš strādāja kaltēs,nāca mājā no darba melnu muti un turpat pagalmā nokrita kā beigts. Pagulēja un tad mazgājās un kādu kumosu apēda. Kurš strādāja dārzniecība,kurš siltumnīcā. Un kāda darba kvalitāte bija viņiem? Ar kapli pa vidu un prom gabalā. Mums bija obligāti jāretina. Un galvenais,ka arī tagad tās sievietes ,kas vēl strādā,ir tāda pati darba kvalitāte. Nekas labāks pa šiem gadiem. Mūsu kolektīvā ir ikdiena, tāpēc redzam. Nekas nemainās. Diemžēl. Un tā sāpe velkas līdzi visu dzīvi.

  13
  1
 4. Nesaku neko,ir traki. It īpaši,ka tagad tas lidmašīnas lido un zemu arī pie mums. Bet ir jānovērtē,ka ir dots jumts virs galvas un ir labas krievu valodas zināšanas,ar kurām pie mums nav problēmu saprasties. Bet tāpēc jāstrādā tāds darbs,kādu piedāvā. Bet pie mums jau arī ir izlaidušies un tieši jaunie vecāki. Es nesaprotu vienu,kā sieviete var pieprasīt alimentus, bet tajā pašā laikā tas vīrietis turpat dzīvo, turklāt cik nopelna meža,nodzer un nopīpē. Ne par ko nav jāuztraucas. Starp citu, dzīvo no mums,muļķu nodokļiem. Par dzīvošanu laukos pat nedomā. Lai varētu paši sev kaut ko izaudzēt. Ko tu….. Jocīga? Mums tak visu atmaksā,jo esam trūcīgi. Johaidi… Kāds trūkums!!!! Vai tiešām atbildīgās institūcijas neko nepārbauda,vai tā nauda pienākas?

  8
  1
 5. Ej, prasi darba devējam, lai maksā vairāk.

  1
  6
 6. Žēl, ka atkal nav jauniešu/sieviešu darba, tik vīriešu darbi.. kur lai strādā?

  5
  1
 7. he he un ja nebūtu sacēluši, tad tad noteikti visi tagad dzīvotu salmu būdiņās.

 8. Pašvaldībā pilns ar darba vietām, ko ta neviens nepiesakās uz to zelta bedri!

  1
  1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.