Otrdiena, 18. novembris
Aleksandrs, Doloresa, Brīve
weather-icon
+0° C, vējš 1.34 m/s, ZR vēja virziens

Ir jāraksta iesniegums

Gulbenē ir cilvēki, kuri dzīvo privātmājā, bet viņiem pašiem nav pa spēkam īpaši ziemā notīrīt gājēju ietvi pie mājas.

“Tādā gadījumā šiem cilvēkiem ir jāraksta iesniegums Gulbenes pilsētas labiekārtošanas iestādei. Mūsu darbinieki ietvi notīrīs. Pilsētā ir vairāki tādi gadījumi. Ja cilvēks dzīvo viens un ir cienījamā vecumā, par ietves sakopšanu neprasām maksāt. Ir arī tā, ka privātmāja ir reģistrēta uz bērnu vai mazbērnu vārda, bet tajā dzīvo vecmāmiņa, kas pati nevar parūpēties par ietvi. Arī šajā gadījumā tiek rakstīts iesniegums un slēgts līgums. Par ietves tīrīšanu maksā mājas īpašnieks. Ja ir nepieciešams, tad zemes dienestā noskaidrojam, kas konkrētajā mājā dzīvo, kas ir tās īpašnieks,” skaidro labiekārtošanas iestādes vadītāja Ligita Miezīte.

 

Iesniegumu iestādei vecā cilvēka vārdā var uzrakstīt arī kaimiņš. Arī tad, ja mājas īpašnieks lielākoties dzīvo un strādā Rīgā vai pat ārzemēs un apskatīt māju atbrauc pa retam, ir jāraksta iesniegums, izsakot lūgumu labiekārtošanas iestādes strādniekiem parūpēties par mājai piegulošo ietvi.

 

L.Miezīte skaidro, ka šajos gadījumos mājas īpašnieks samaksājot par pakalpojumu uzreiz par visu gadu.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.