Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Ir vakances Gulbenes novadā

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Nodarbinātības valsts aģentūra publiskojusi vakances Gulbenes novadā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uz 31.oktobri darbā aicina mehāniķus, kravas automobiļa vadītājus, palīgstrādniekus, kultūras pasākumu organizatoru, teritorijas plānotāju, ražošanas kontrolieri, autoatslēdznieku, jaunatnes darbinieku, mazumtirdzniecības veikala pārdevēju, autokrāvēja vadītāju, elektriķi, pārdevējus konsultantus, apkopēju, apdrošināšanas konsultantu, kokapstrādes iekārtu operatorus, ceha strādniekus, inspektorus iekšlietu jomā, klientu apkalpošanas speciālistu, iesaiņotāju, lauksaimniecības/fermas strādniekus, intervētāju, pirmsskolas izglītības skolotāju, mēbeļu galdnieku, mežstrādnieku, laukstrādnieku, mežsaimniecības strādnieku, mazumtirdzniecības veikala pārdevējas, kūdras ieguves palīgstrādnieku, autobusa vadītāju, lauksaimniecības tehnikas mehāniķi.

Vairāk informācijas – Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (7)

 1. Arī pašvaldību darboņiem nāksies padomāt, kur ietaupīt. Vispirms , protams, vērtīgi pārskatīt “uzpūstos” štatus, un nesākt ar apkopēju samazināšanu. Algas iesākām pārskatīt, prēmijas 2 reiz gadā neizmaksāt, Lūk, tas būs reāls ietaupījums. Jo attīstība, par kuru tik gari un plaši sludināt , ir jau nu minimāla, vai drīzāk nekāda.
  Un to pašu attiecinām uz kaimiņu novada – Balvu pašvaldību, kur priekšnieka kungam pietuvināti darbinieki rodas kā sēnes pēc lietus. Bet sēņu raža, kā zināms, šogad bija ievērojama.
  Tauta neskumst par jums, kungi!

  14
  1
 2. cik % no visiem bezdarbniekiem ir reāli atrduši darbu caur NVA?SĪ iestāde kārtējais starpnieks ar algām bez reāla labuma

  22
  1
 3. Kam maksā prēmijas? Tikai ne melnajiem. Mums ir jāstrādā par sevi un vēl…. Bet galvenais,ka paši jau zin,cik pieliks pie algas. Un vienmēr vainīga minimālā alga.

  13
 4. piekrītu anīmam uz visiem 100%. Man jātēŗē savs laiks un līdzekļi lai nva mani pieskaitītu, atzīmētu, apzīmogotu u.t.t., piedāvātu mācības kuras notiek fig viņu zin kur’.
  Kārtējais statistikas kantoris

  20
  1
 5. Kāda ir pievienotā vērtība NVA?
  Kursu spektrs plašs, tikai kad kāds piesakās, tad nezin kad sāksies un kad būs, un vai vispār būs.
  Ejot uz ieplānotu vizīti sagaida neapmierināta dāma
  , itkā kāds viņai būtu parādā.

  Un atrast darbu caur NVA – nopietni? Smieklīgi, kad NVA mēdz teikt ” Darba devējs izvērtē mūsu klientus un sazinās ar katru mūsu klientu, kas meklē darbu”
  Gaidu laimīgs. Neviens nezvana pats meklēju.

  23
  1
 6. Ko reāli iegūst beidzot kursus.Nu ne jau darba vietu.Jēga tam kāda?

  9
  0
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.