Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Ir vakances vairāku Gulbenes novada pašvaldības speciālistu amatos

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Gulbenes novada pašvaldībā ir vakances vairāku speciālistu amatos – liecina publiski pieejamā informācija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tā līdz 28.martam var pieteikties darbā administrācijā par juristu uz nenoteiktu laiku. Tiek piedāvāta mēnešalga no 1053 līdz 1382 eiro (pirms nodokļu nomaksas) atkarībā no profesionālās darba pieredzes.

Līdz 28.martam pašvaldība ir izsludinājusi pretendentu pieteikšanos uz Iepirkumu nodaļas iepirkumu speciālista amatu uz nenoteiktu laiku. Piedāvātā mēnešalga – no 943 līdz 1156 eiro.

Līdz 31.martam pašvaldībā gaidīs pieteikumus uz Informācijas tehnoloģiju un kompetences centra informācijas tehnoloģiju lietotāju atbalsta speciālista amatu uz nenoteiktu laiku. Piedāvātā mēnešalga – no 807 līdz 1009 eiro.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdz 4.aprīlim var pieteikties uz pašvaldības Attīstības un projektu nodaļas projektu vadītāja (uzņēmējdarbības jautājumos) amatu uz nenoteiktu laiku. Mēnešalga – no 950 līdz 1280 eiro.

Līdz 13.aprīlim var pieteikties uz novada būvvaldes galvenā arhitekta amatu uz nenoteiktu laiku. Pašvaldība ir gatava izraudzītajam pretendentam nodrošināt dzīvokli. Piedāvātā mēnešalga – no 1128 līdz 1382 eiro.

Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (2)

  1. Jūs tā būtu reklamējuši parakstu vākšanu referendumam par ostām!
    Pietiek tos štatus domē turpināt uzpūst.

    6
    4
  2. skaisti dzīvot dimdimņos. šodien dēsti bet drīz jāstāda.. kāpost, ieslēdz attīstības režīmu, paņem pie sevis atlikušos neapmierinātos. lai tev attīstās!.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.