Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Izglītības un zinātnes ministre Anita Muižniece tiekas ar Gulbenes novada skolu direktoriem

Izglītības un zinātnes ministre Anita Muižniece. Foto: Gatis Bogdanovs.

Piektdien, 11.februārī, izglītības un zinātnes ministre Anita Muižniece (JKP) darba vizītes laikā Gulbenē tikās ar novada vispārizglītojošo skolu direktoriem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Saruna noritēja Gulbenes novada vidusskolas telpās. Ar nelielu pašvaldības izglītības nozares prezentāciju uzstājās Gulbenes novada Izglītības pārvaldes vadītāja Dace Kablukova. Direktorus uzrunāja arī ministre. Viņa atbildēja uz jautājumiem.

Ministri pavadīja novada domes priekšsēdētāja vietniece Guna Švika (JKP) un novada deputāts Anatolijs Savickis (NA), kurš ir izglītības, kultūras un sporta pastāvīgās deputātu komitejas vadītājs.

– Diāna Odumiņa

Video: Diāna Odumiņa.
Video: Diāna Odumiņa.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (6)

 1. Lūdzu iemāciet kāds vietniecei pareizi masku lietot.

  16
  1
 2. Nez vai paslavēja arī? Skolas tik feini novāktas- visai pārējai Latvijai pa priekšu!

  16
  1
 3. Kablučova vispār bez maskas. Un cilvēku tur arī ir, dròši vien, par 10 vairāk!

  6
  1
 4. Lietuvieši pagājušo nedēļ pieņēma, ka mazu bērnu vecākiem būs 4 dienu darba nedēļa. No kurienes tas nāk? No skandināvijas – Norvēģijas. Tur ģimenei ir valstka prioritāte. Princips vienkāršs, bērnam un vēlāk arī pieaugušajam jādzīvo savās mājās savā ģimenē. Līdz ar to visa valsts pārvalde, izglītības sistēma, uzņēmējdarbība ir pakārtota šim principam. Sākot no tā, ka bērnudārzos bērni neguļ diendusu, un ēd tikai no mājas sagādātu paši savu ēdienu. Strādā dārziņi tikai līdz 14:00 un uzņēmēji visi šo bērnu vecākiem maksā par pilnu darba dienu, bet ļauj iet savākt bērnus un iet dzīvot mājās. Par ko šis viss. Par to, ka ja trūkst valstisku prioritāšu, tad šos atsevišķos posmiņus – izglītība, uzņēmējdarbība u.t.t. var reformēt un deformēt kā vien tā brīža valdošajiem ienāk prātā aiz vēlmes “ierakstīties vēsturē”, nekas gudrs tur nesanās. Tauta nesapratīs kam tas viss vajadzīgs, līdz valsts skaidri nepateiks – jā, mājīgums un ģimene ir mūsu prioritāte visos līmeņos, visās ministrijās, visās sabiedriskās dzīves izpausmēs. Kamēr prioritāte būs peļņa, nevis ideāli, tikmēr čuš vien sanāks.

  16
  4
 5. Kuram tad vajag izdienas pensiju? Ja nav spējīgi strādāt, lai jau iet prom..

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.