Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Izraudzīta apdrošināšanas firma sadarbībai ar Gulbenes novada pašvaldību nelaimes gadījumu apdrošināšanai

Foto: Pārsla Konrāde.

21.decembrī Gulbenes novada pašvaldība noslēdza līgumu ar apdrošināšanas akciju sabiedrību “Balta” par Gulbenes novada pašvaldības darbinieku un deputātu nelaimes gadījumu apdrošināšanu – liecina Iepirkumu uzraudzības biroja publiskotā informācija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līgumcenu veido kopējā prēmiju kopsumma, ko apdrošinājuma ņēmējs maksā apdrošinātājam līguma darbības laikā – 5465,45 eiro. Apdrošināšanas polises periods ir 12 mēneši. Paredzamais apdrošināmo darbinieku skaits – 1405. Darbiniekam, izbeidzoties darba attiecībām, izbeidzas apdrošināšanas aizsardzība. Apdrošināšanas seguma darbības teritorija – visa pasaule. Apdrošināšanas seguma darbības laiks – 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā gan darba laikā, gan arī ārpus tā. Atlīdzība par nelaimes gadījuma rezultātā iestājušos apdrošinātā nāvi vai neatgriezenisku sakropļojumu un invaliditātes risku vienam apdrošinātajam (viena gada laikā no nelaimes gadījuma iestāšanās dienas) – ne mazāka kā 2000 eiro, bet dažāda rakstura smagu traumu vai saslimšanu (precīzas diagnozes) gadījumā – 3000 eiro.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (4)

  1. Tik aizmirsāt piebilst, ka apdrošinātie maksā no savas kabatas par veselības apdrošināšanu. Citi cilvēku uzskata ja strādā valsts iestādē, tad tas ir par brīvu..bet tā nav

    4
    3
  2. Tā jau arī bija. Galvenais,lai augšu apdrošina par brīvu. Bija tak rakstīts,kam pienākas apdrošināšana. Kad tad melnie par cilvēkiem turēti???

    12
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.