Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Izraudzīts Stāķu bērnudārza apkārtnes labiekārtotājs

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Gulbenes novada pašvaldība 2.jūnijā ir parakstījusi līgumu ar firmu “Siltumkomforts” par Stāķu pirmsskolas izglītības iestādes apkārtnes labiekārtošanu. Līgumcena ir 53 513,87 eiro bez PVN – liecina Iepirkumu uzraudzības biroja publiskotā informācija. Darbi ir jāpaveic 120 dienu laikā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ir runa par Stāķu bērnudārza apkārtnes jau iesāktās labiekārtošanas turpināšanu. Rekonstruēs to teritoriju, kuras atjaunošanai iepriekš trūka finansējuma, kā “Dzirkstele” iepriekš to jau rakstīja. Pašvaldībā ir paredzēts finansējums šiem darbiem.

Tiks veikti arī uzlabojumi iepriekš jau izveidotajā lietusūdens kanalizācijas sistēmā, kā arī tiks ieviesti jauni labiekārtojuma elementi.

Pašlaik Stāķu bērnudārza iekšpagalma daļā ir novecojis celiņu un laukumu segums, vietām tas ir pat daļēji sabrucis. Lietusūdens netiek novadīts, tas krājas uz laukumiem un celiņiem, būtiski apgrūtinot pārvietošanos – norādīts dokumentos esošās situācijas raksturojumā. Būs jāveic inženiertīklu aizsardzības darbi. Runa ir par elektrības kabeļiem un sadzīves kanalizācijas akas pārbūvi. Labiekārtošana paredz basketbola groza konstrukcijas uzstādīšanu, zāliena zonas izveidi. Tāpat no bruģakmens ir jāizveido nobrauktuve, ietves.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Stāķos pašvaldība jau 2018.gadā bija izsludinājusi publisko iepirkumu bērnudārza apkārtnes labiekārtošanai. Tiesības veikt šo darbu toreiz ieguva SIA “Siltumkomforts” par 119 889 eiro līgumcenu bez PVN. “Dzirkstele” rakstīja, ka darbi ekspluatācijā tika pieņemti 2019.gada 20.septembrī.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.