Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Izrauga Gulbenes novada pašvaldības pārstāvi biedrībā “Sateka”

Jānis Barinskis. Foto: no “Dzirksteles” arhīva

Turpmāk Gulbenes novada pašvaldību biedrībā “Sateka” pārstāvēs Jānis Barinskis, kurš ir novada domes priekšsēdētāja padomnieks. Viņam šādu pilnvarojumu piešķīruši novada deputāti, par to nobalsodami domes 27.jūlija sēde.

“Satekas” 2022.gada darbības pārskatā, kas publiskots biedrības mājaslapā, ir teikts, ka ir saņemts: ELFLA publiskais finansējums vietējās rīcības grupas darbības nodrošināšanai, prasmju apguvei un teritorijas aktivizēšanas nodrošināšanai – 72 141,02 eiro; ELFLA publiskais finansējums starptautiskās sadarbības projekta un starpteritorialās sadarbības projekta aktivitāšu īstenošanai – 57 204 eiro; Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas finanšu instrumentu 2014.-2021. gadam Aktīvo iedzīvotāju fonda Latvijā programmas “Ilgtspēja un kapacitāte” finansējums – 7 996,16 eiro.

“Sateka” ir 2007.gadā Gulbenē dibināta biedrība ar mērķi veicināt teritorijas attīstību Gulbenes novadā, pārstāvot sabiedrības intereses. Biedrības izpildinstitūcijā darbojas Daiga Gargurne un Inese Zvejniece. Biedrības biedri ir gan fiziskas, gan juridiskas personas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (11)

 1. Sateka vai caurteka, bet pa gandrīz 20 gadiem nekādu attīstību sādžā neredz!

  10
  5
 2. Mainiet domāšanu un sāciet cienīt sevi, nožēlojamais “sādžiniek”! Un tad jūsu dzīvē sāks notikt brīnumi- it kā nejauši, bet patiesībā likumsakarīgi, uz pozitīvo pusi izmainīsies arī jūsu dārzenim līdzīgā veģetācija. Ātrāk vai vēlāk, bet varbūt pat sāksies patiesa Cilvēka cienīga dzīve!

  10
  10
 3. No maziem projektiem nezkādu attīstību nesajutīsi.Lielie investori nenāk.Mazie investori nespēj reizē pacelt firmas izaugsmi un attīstību nezkādā līmenī.

 4. Vispirms izzini, k a s cilvēkiem ir vajadzīgs un tad izdomā, kā apmierināt pieprasījumu. Mums biežāk ir sanācis tā, ka līdzfinansējam tur, kur “atveras” ES finansējums nevis projektos, kas iedzīvotājiem visvairāk ir vajadzīgi. Kā iziet no apburtā loka, ir kompetences un meistarības jautājums.

 5. Ja nevilktu Sateka, ar domes projektiem vien būtu pavisam čuš…

  1
  2
 6. Nu kadam iedeva plauktiem,kadam laivam,kadam traktoram naudu,bet pa lielam,ko tas maina ?

  3
  1
 7. Priekš pilsētas vajadzētu uzstādīt saules paneļus. Tad visiem būtu reāls ieguvums no projekta.

  4
  3
 8. Miljonaram Putnina kungam iedeva 35tukstosus meza izstrades traktoram. Vins pats nopirkt nevareja? Par kadu attistibu iet runa?

  7
  1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.