Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Izraugās Gulbenes biatlona šautuves teritorijas labiekārtotāju

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Biatlona šautuves teritorijas labiekārtošanu Gulbenē novada pašvaldība uzticēs veikt SIA “Vidzemes būvnieks” par 83 730,27 eiro līgumcenu bez PVN – liecina Iepirkumu uzraudzības biroja publiskotā informācija. Labiekārtošana ir jāveic 150 dienās saskaņā ar SIA “B & L projekti” izstrādāto paskaidrojuma rakstu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Savukārt novada domes 24.februāra sēdē deputāti nobalsoja par to, lai iesniegtu šo projektu Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai akceptēšanai. Projekta izmaksas plānotas līdz 120 000 eiro, no tām valsts budžeta finansējums – 100 000 eiro, pašvaldības līdzfinansējums – 20 000 eiro.

Projekta īstenošanas termiņš ir līdz 2023.gada 31.decembrim.

No publiskā iepirkuma dokumentiem izriet, ka šautuves teritorijā tiks uzlabots mākslīgais apgaismojums. Esošo gaismekļu vietā būs prožektori. Tiks demontētas divas esošās koka karkasa nojumes. Tiks cirsti krūmi un koki, demontēts koka tiltiņš un esošie klājumi. Notiks zemes darbi un žoga izveide, kā arī bruģa būvēšana. Tiks izveidota droša un iezīmēta 100 metrus plata šaušanas starta līnija ar attiecīgu apzīmējumu un marķējumu. Tiks izvietota brīdinājuma zīme “Bīstama zona”.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (1)

  1. Forši paldies Tev Caunīša.k. Beidzot jūtams ka Gulbene visās jomās sāk atīstīties lai viss izdodās😀👍

    1
    3
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.