Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Izvēlēts būvnieks dzīvojamās mājas Skolas ielā 1 Gulbenē renovācijai

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Par 920 462,43 eiro līgumcenu bez PVN Valmieras SIA “Krafter” apņemas realizēt energoefektivitātes paaugstināšanas projektu daudzdzīvokļu mājā Gulbenē, Skolas ielā 1 – liecina Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) publiskotā informācija. Šā projekta vadītāja norādīta Signe Kajaka.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projektu iecerēts īstenot ar akciju sabiedrības “Attīstības finanšu institūcija ALTUM” atbalstu. Projektā kā finansējuma saņēmēja ir norādīta biedrība “Skolas – 1 māja”. Saskaņā ar “Lursoft” datiem biedrība ir dibināta 2018.gadā un tās izpildinstitūcijā ir četri cilvēki: Ivo Gāršnieks, Didzis Juražs, Sandra Puisāne un Lolita Vīksniņa.

IUB publiskotajā informācijā teikts, ka darbiem jābūt paveiktiem līdz nākamā gada 31.augustam. Ēkas fasādes vienkāršotās renovācijas gaitā plānota siltināšana, jauna jumta seguma ieklāšana. Siltuma sadalītāji – alokatori tiks uzstādīti uz katra sildķermeņa, un katra alokatora izvietojums tiks individuāli aprēķināts katram sildķermenim. Tiks nodrošināta arī apkures cauruļvadu siltumizolācijas siltumvadītspēja. Plānots uzlabot ventilācijas un zibens aizsardzības sistēmu.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (15)

 1. Ir jābūt muļķiem, lai par miljonu renovētu māju.

  19
  2
 2. Sakritība? Mājas pilnvarotā persona Paula Leite-Berģe, projektu vadītāja Signe Kaijaka. Tas pats Stāķos!

  24
  2
 3. Iedzīvotāji paši lems. Nedomāju, ka projekta realizācija ir slikta ideja. Risks? Jā. Bet tas attaisnosies. Projekts ir orientēts uz labumu jaunajām ģimenēm.

  3
  18
 4. Mājas iedzīvotāju dzīvēs nekad šie ieguldījumi neatmaksāsies, bet zglītēm kabatas būs pilnas jau tagad.Ir aitas ir cirpēji.

  23
  3
 5. Tas ka iedzīvotājiem ir maz naudas ir viens, bet trakākais ir tas ka iedzīvotāji sūnu ciemā atpalikuši un paši nevēlas neko kārtot, iesaistīties procesos kas pašiem nestu labumu. Tādus vienmēr apčakarē.

  8
  9
 6. Paula ar Signi ir tāds tandēms, kurš, palīdzot politikāņiem, rausīs, raisīs, rausīs, rausīs…

  21
  1
 7. Kāpēc nav neviena raksta par to, kas notiek ar dzīvokļiem pēc dažiem gadiem. Viss sāk pelēt.

  19
  4
 8. Lielākā daļa dzīvokļu īpašnieku ir jau nomainījuši logus, radiatorus.Mājas sienas ir mūrētas 53 cm biezumā, salīdzinot ar plānajām bloku mājām. Cik izmaksās alokatoru sertificēšana, kalibrēšana, verificēšana, lai visiem dzīvokļiem būtu vienāda uzskaites precizitāte, kurš mainīs maksas proporcijas atkarībā no gadalaika, vai alokatoru montāža būs ciešā sadarbībā ar ražotāju, kurš pārbaudīs, nolasīs un t.t.???. Kur ir tuvākā māja ar uzstādītiem alokatoriem, vai praksē iedzīvotāji ir apmierināti, un par cik % samazinājies siltuma patēriņš. Būs mājas iedzīvotāji, kuri taupības nolūkos domājot par apkures rēķiniem, ar radiatoru termoregulatoriem noslēgs radiatorus, alokatori neko neuzskaitīs, vai dzīvos tikai virtuvē, zaudētāji būs kaimiņi, kas gribēs dzīvot komforta temperatūrā, jo maksās stipri vairāk. Pie tik liela un dārga projekta mājas iedzīvotājiem būtu daudz jautājumu.

  22
  2
 9. Nav pamatojuma tiiik dārgam projektam. Miljonu var tērēt savādāk. Iedzīvotājiem tiek bāzti batoni ausīs,bet rezultātā skan katastrofāli – par miljonu paaugstināsim energoefektivitāti.

  17
  1
 10. Vai vienreiz nebeigsies šī Vislatvijas afēra ar nepamatoti sadārdzināto it kā māju siltināšanu? 20 gadu garumā maksāsiet kredītu, kur galvenie ieguvēji būs tādas paulas un signes!

  18
  1
 11. Nabagu domāšana – tas par miljonu.
  Par tiem 53cm tā nosmējos…….tāds izmērs ir ievērojāms ,ja blakus mērlentai ir daikts,bet ja runa ir par silikātmateriālu un sienas biezumu,tad jābūt ļoti nekompetentai personai būvniecībā un vēl tālāk no fizikas.Pēc 2.VSK absolvēšanas lasīt māk visi ,tas ir skaidrs.
  Neko trakāku par skolas ielas masīvu mūsu kaimiņu inžinieri ,kas ēda ar alumīnija karotēm laikos vislabākajos , piedāvāt nevarēja un nu šīs vājprāta radītās būves ir jāpadara par ciešamām.

  4
  5
 12. Ja tu neesi no Gulbenes, tad laikam no Marsa! Tik perfekti pārzini mūsu pilsētu kā savus Strenčus!

  7
  2
 13. Apbrīnojami, ka viedoklis ir visiem par svešu māju. Miljons ir iepirkuma pilnā cena, cik redzu Dzirkstelē, no kā jaatņem ES nauda. Jelgavā, Liepājā visur siltina, renovē, bet pie mums jau nevar, dzīvojam un dzīvosim sūnu ciemā. Celsies Jums apkures cenas, tad redzēsiet, maksāsiet vairāk nekā par lielo remontu.
  Kādam te vēl kaut kas pelē, nosiltināju pats savu savu ķieģeļu māju, nekas nekur nepelē un par laimi arī piekrišana nebija jāprasa dīvāna expertiem.

  3
  6
 14. Ja dzīvo savā māja, pats saimnieks. Kolhozā daudz aitu cirpēju. ALTUM sedz tikai nelielu summu par viena m2 renovāciju, celtnieki par tādu tāmi nemaz nestrādā.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.