Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Izvēlēts elektroenerģijas piegādātājs SIA “Gulbenes nami” vajadzībām

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

SIA “Gulbenes nami” vajadzībām elektrību turpmākos 36 mēnešus piegādās akciju sabiedrība “Latvenergo” par 835 573,17 eiro līgumcenu bez PVN. Pakalpojuma sniedzējs izraudzīts atklātā konkursa ceļā. Konkursu bija izsludinājusi novada pašvaldība – liecina Iepirkumu uzraudzības biroja publiskotā informācija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Orientējošs elektroenerģijas patēriņš vienam gadam SIA “Gulbenes nami” vajadzībām ir 1 572 518 kWh (1 572,52 MWh). Kopējais nepieciešamais elektroenerģijas apjoms līguma darbības laikā – trijos gados – orientējoši ir 4 717 554 kWh (4 717,55 MWh). Ar elektroenerģiju jāapgādā 239 pieslēguma adreses/objekti . Sarakstā ir ūdenssaimniecības objekti visā Gulbenes novada teritorijā, kā arī SIA “Gulbenes nami” apsaimniekotās ēkas un katlumāja Šķieneros. SIA “Gulbenes nami” valdes loceklis Rihards Korns iepriekš “Dzirkstelei” pauda, ka elektrības cena būs viena no komponentēm, kas ietekmēs Stāķu un Šķieneru jaunā siltuma tarifa apmēru.

Nepieciešamības gadījumā visā līguma darbības laikā pasūtītājam ir tiesības izslēgt no norādītā elektroenerģiju patērējošo objektu saraksta kādu objektu vai arī papildināt šo sarakstu ar jaunu elektroenerģiju patērējošu objektu.

Iepriekš līgums par elektroenerģijas piegādi SIA “Gulbenes nami” vajadzībām uz 12 mēnešiem bija noslēgts pagājušajā gadā. Toreiz par piegādātāju bija izraudzīta SIA “Inter RAO Latvia”. Līgumcena bija 195369,49 eiro bez PVN.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.