Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Jānis Barinskis, iespējams, Gulbenes novada pašvaldībā turpinās darbu kā konsultants lielajos projektos

Jānis Barinskis. Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Andis Caunītis (LRA) ļoti cer, ka Jānis Barinskis tomēr pavisam nepārtrauks saikni ar novada pašvaldību, turpinās sadarbību, taču – citā statusā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

To “Dzirkstelei” apstiprina arī novada domes priekšsēdētāja vietniece Guna Švika (JKP), kura saka: “Tāda doma ir. Vēl ir jānoslēdz līgums.”

A.Caunītis redz J.Barinski kā domes priekšsēdētāja konsultantu ar atbilstošu atalgojumu. J.Barinskis varētu uzņemties darbu saistībā ar projektiem uzņēmējdarbības attīstības veicināšanai. Viņam tādā gadījumā būtu virsvadība pār pašvaldības nodaļām, kuras sasaistē atbild par novada attīstību.

Deputāts Intars Liepiņš (JV) “Dzirkstelei” saka – te ir runa par tādu atalgojuma apmēru J.Barinskim kā konsultantam, kāds paredzēts izpilddirektoram pašvaldībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Ar Jāni mēs izrunājāmies un vienojāmies, ka veidosim cita veida tiesiskās darba attiecības pašvaldībā,” “Dzirkstelei” skaidro A.Caunītis. Viņš piebilst, ka šajā sakarā administrācijas nolikumā ir veicamas izmaiņas un par to būs jābalso deputātiem novada domes sēdē. Par J.Barinski A.Caunītis saka: “Manuprāt, viņš pašvaldībā ir visprofesionālākais.” Novada domes priekšsēdētājs arī piekrīt, ka J.Barinskis ir pāraudzis nodaļas vadītāja atbildību, tomēr viņš visvairāk ir vajadzīgs tieši darbā, kas saistīts ar projektiem.

I.Liepiņš saka – atbalstīs konsultanta amatu pašvaldībā kā vienu no jauninājumiem, veicot reorganizāciju pašvaldībā. Deputāts uzskata – vajadzētu atteikties no pāris nodaļu vadītājiem.

Attiecībā par izpilddirektora amata vakanci A.Caunītis komentē – ir doma runāt ar iespējamajiem vairākiem citiem kandidātiem. “Ja spēsim novienoties, tad virzīs. Un tālāk attiecīgi deputātiem būs iespēja balsot – atbalstīt vai noraidīt,” saka A.Caunītis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau vēstīts, ka novada domes 28.janvāra sēdē deputātu vairākums nenobalsoja par atklāta konkursa ceļā uz izpilddirektora amatu izvirzīto kandidātu J.Barinski. Viņš uzreiz pēc tam domes sēdē publiski iesniedza atlūgumu, kurš stājās spēka ar 1.februāri. J.Barinskis pašvaldības administrācijā par projektu vadības speciālistu ir strādājis 12 gadus, tajā skaitā 7 gadus ir vadījis Attīstības un projektu nodaļu, kopš pagājušā gada 25.janvāra līdz šā gada 1.februārim viņš pašvaldībā bija arī izpilddirektora pienākumu pildītājs.

Gulbenes novada pašvaldības mājaslapā lasāms, ka šobrīd Attīstības un projektu nodaļas vadītāja pienākumu izpildītāja ir Elīna Strode. Savukārt pašvaldības izpilddirektora pienākumu izpildītājs ir norādīts Kristaps Dauksts, kurš administrācijā ir Īpašumu pārraudzības nodaļas vadītājs.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (26)

 1. Domāju, ka kristapam ir liela pieredze un enerģija. Lai tas jānis soļo tālāk, neviens nav neaizvietojams

  5
  26
 2. Man atkal liekas, ka Jānim ir liela pieredze un enerģija. Un tālāk var soļot Kristaps.

  24
  14
 3. Āzi par dārznieku ? … jau uztaisīja attīstību pļavā asfaltu, ūdensvadu, kanalizāciju zaļajā ielā. Bet tur kur dzīvo cilvēki netiek nekas darīts. Tik ļoti atpaliekam no blakus pilsētām kur pamazām visus sakārto. Viņš vēl saņem naudu no pašvaldības kā sabiedriskā labuma organizācija Kalnienā, tur iedzīvotājiem vajadzētu papētīt, kas tur notiek vai nav kārtēja naudas atmazgāšana.

  32
  15
 4. Mazais Jànītis bīdīs lielos projektus!😂
  Domāju, ka pietiekoši ir pilsētu sacūkojis un var doties labi tālu.
  (Jauno zvaigzni Kristapiņu arī lai paķer līdzi.)

  27
  17
 5. Andi netaisi ziepes! Būs domei “ar kājām pa priekšu”!

  13
  3
 6. Lai izdodas noturēt Jāni – darītāju un profesionāli! Tukšu frāžu runātāji vēl ir palikuši, no tiem jātiek vaļā

  22
  11
 7. Vai kāds var nosaukt ko tas BARANS pa 12 gadiem ir attīstījis ? saka:

  `

  26
  12
 8. Latvijā alkohola patēriņš uz vienu iedzīvotāju gadā sasniedz 12,9 l, kas ir augstākais rādītājs OECD.

  3
  1
 9. Viens no labākajiem, saprotošākajiem un gudrākajiem novada darbiniekiem…pareizs vadības solis. Jānotur!

  22
  17
 10. Pilnigi pamuļķi! Vispirms uzmet cilvēku un pēc tam domā kā viņu noturēt. Slaucēja atkal sapinās meistarībā ar savām intrigām. Kad uz Kipru?

  30
  4
 11. Labi, ka vismaz šo darbinieku cenšas noturēt…tad jau kaut ko saprot.

  17
  13
 12. Šī savēmuma nekompetentos zoputātus atlaist un rīkot jaunas ārkārtas vēlēšanas.

  14
  5
 13. 12 gadi ir pietiekoši lai saprastu ka nekas nav izdarīts Gulbene grimst !!!!!!!!!!!!!!! Ceru ka deputātiem arī būs viedoklis un vēlme lai mūsu pilsēta attīstās, nevis klaigāt cik viņš labs un cik viņš gudrs. Nav rezultātu jāmaina uz citu kandidātu, jo ar tiem viņa paša pierakstītajiem komentāriem nekas nemainīsies. Kurš bij tas kas rakstīja komentētus par to cik daudz maksā privātajā biznesā nu lūk tagad ar sūdainu koku neaizdzīt no ‘karmuškas’.

  42
  10
 14. Balvi jau uzņēmuši apgriezienus un pievienoti čangalienai, kamēr Gulbenē vēl dala amatus.
  Čangaļi savāks visu piķi, kamēr mēs te stīvēsimies.

 15. jāatsakās no pāris nodaļu un pārvalžu vadītājiem no tiem neapmierinātajiem

  12
  1
 16. Varonigi uzlika atlugumu,tapat atnaca klanities.Nesplauj aka no kuras pats dzersi.Pasam kauns nava?

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.